reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Aylin a faktycznie :tak:
W rzeszowie jest często, jeżdzę tam do diabetologa, i pewnie rodzić też bedę znowu tam.
Czytanie takich niusów zawsze przyprawia ból głowy...nie ma sensu. Teoretycznie od wszystkeigo można poronić :cool2:
Ale jednak ciężarne chorują, kichają, gorączkują, niekiedy ciężko pracują i kończy siesukcesem...no sama muszę sobie to wciąż powtarzaćbo ta ciąża nei bedzie dla mnie łatwa.
 
A gdzie rodziłas? I do którego doabetologa jeździsz? Ja byłam pod opieka przychodni na hetmańskiej. A teraz modlę sie aby mi cukrzyca ciązowa nie wyszła
 
Witam nowe mamusie coraz wiecej nas sie robi :))

Co do stosunku to kobietki ktore wczesniej poronily nie dostaly zakazu od lekarza ze zadnego stosunku ? Ja dostałam..... Skoro by nie mialo to wplywu na fasolke to raczej by lekarze nie przestrzegali...

Ja rowniez mialam wrazenie ze od stosunku poornilam jedna ciaze.... chociaz zaden lekarz nie potwierdzil bo poronienie moze byc od wszytstkiego. Sami lekarze nie potrafia tak na prawde odpowiedziec dlaczego kobiety traca ciaze...


oooo ktos wspominal cos i jakims kulinarnym watku :))

jestem jak najbardziej za :*

 
Malutka niby tak, tzn sex przy zagrożonej ciąży nie jest wskazany z dwóch wzgledów.
skurcze podczas orgazmu mogą wywołać skurcze te porodowe
a dwa to sperma działa rozmiękczajaco ponoćna szyjkęmacicy.

Aylin rodziłam w prfamilii a do diabetologa chodzę na Lwowską do Kędzierskiej..dlaczego sieboisz cukrzycy? Masz obciążony wywiad?
Ja nie wiem czy tu bedę mile widziana bo moja historia ..jakby to poweidzieć..bardzo skutecznie odstrasza :sorry:
 
Miałam cukrzyce w pierwszej ciązy. Na szczescie tylko dieta. Insulina mnie ominęła.

Ja rodziłam na rycerskiej.

A widziana każda jest mile :)
 
no tak..masz dużeszanse żeby mieć cukrzycęi teraz niestety..ale jak bedziesz na diecie od razu to może jakoś łagodniej to przejdzie, albo nawet ominie?
Ja wyboru już nie mam, i pewnie insulina niedługo mnie czeka:crazy:
Też myślęo rycerskiej...i nie wiem...teraz teżwybrałabyś tamten szpital?
 
Chyba tak. Nie zastanawiałam sie jeszcze, część koleżanek strasznie chwali profamilie. Ale z drugiej strony - rodziłam na rycerskiej, trafiłam na super położne. Koleżance uratowali tam drugiego syna (w 18 tyg odeszły jej wody - trzymali ja do 30 tygodnia) wiec jak na razie szala w strone rycerskiej a nie poznawania nowości się przechyla
 
Kerna witaj :)

Ja na razie mam wiecej czasu na forum ale za miesiac zacznie sie szkola do tego praca na caly etat i rodzina...ojjj moze byc ciezko z czasem... zobaczymy ;)

Wspolczuje cukrzycy.
Ja tez sie caly czas boje o moja fasolke a nie jestem po zadnych przejsciach... ale nie wkrecam sie i nie czytam za duzo. Tydzien temu tak zrobilam jak mi zle wymaz wyszedl i strasznie sie zdolowalam. Ale ufam mojej gince i nie dopuszczam mysli ze cos moze byc nie tak :)
 
reklama
jestem tak zdechła że nie mam siły obiadu zrobić..
okropny ten czas pierwsych tygodni.
Chyba zadzwoniędo teściowej i wprosimy sięna obiad.

Aylin a jak jest z odwiedzinami na patologi i poporodowym?
 
Do góry