reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia mój też poszedł rok temu więc teoretycznie najgorsze mamy za sobą a źle nie było, teraz zmienia przedszkole, więcej dzieci, nowe wirusy..;-) eh , trudno, co ma być to będzie
 
reklama
Przepraszam, że Wam przeszkadzam :(
Ja po prostu chcę zrozumieć, co się we mnie stało.

Będę jeszcze rozmawiała z lekarzem. Muszę wiedzieć na 100% co się stało, bo zwariuję :(

PS:w poniedziałek miałam najpierw coś załatwiać na mieście, a potem iść do lekarza, ale w efekcie...wyszłam wcześniej z domu niż planowałam i najpierw poszłam do lekarza - to do posta dotyczącego mojej rzekomej nieodpowiedzialności.

Owulację miałam 23.07, a pierwszy stosunek umożliwiający zapłodnienie był 24.07.
Zatem 13.08 byłoby 4 tyg. 6 dni ciąży.
Jeśli ciąża była i obumarła już 13.08, wtedy moja beta nie była zbyt wysoka (np. 60) i przez 6 dni mogła spaść do 0,1.
Ja muszę być pewna!
 
Ostatnia edycja:
witam was, chociaż nie wiem jeszcze czy bedę pisaćregularnie. Mam dwójkę dzieci w domu jeszcze i niezły zawrót głowy. JEdnak jestem od dawna użytkowniczką forum i przy każdej ciąży wpisywałam się w odpowiedni wątek, teraz wiec też ;)

Co do Rama moim zdaniem jest trollem i zgłosiłam jej profil administracji, ona zdecyduje. JEśli nie jest w ciąży to nie jest i żadna z nas włosów rwać sobie nie będzie. Byłaśw szpitalu, u lekarza podobno wiec oni powinni powiedzieć ci wszystko, co jest ci potrzebne do zaspokojenia ciekawości. Zawsze mozesz umówic się na seans medytacji, tam przy dobrym prowadzeniu seansu możesz cofnąć się o te dwa tygodnie i znaleźć swoją fasolkępo drodze.Nie rozumiem jak można robic taką aferę pomimo negatywnych testów, wmawiając sobie ciąże a potem rozpaczać..tzn wiem. Troll. Co innego gdyby testy wyszły pozytywne, gdyby było potwierdzenie na usg serduszkowym..można rozpaczać,bo ciąża była..ale tutaj?

No i tym miłym akcentem chciałam się przywitać bo nerwy mi nie dały siedzieć cicho.
 
zgadzam się co do ramy - osoba, która chyba musi słyszeć współczucie od innych, litość i co to ona ma. serio , już mnie mdli od tego

kerna hej

a ja sobie zaczęłam wkręcac takie jazdy, że się telepie, o poronieniach że zwykła wirusowka może je wywołac, normalnie chyba musze odciać neta bo zwariuje :/ :/
 
Wczoraj tak kichlam że mnie brzuch rozbolal i zaraz czytałam.na necie czy od tego można poronic siostra mi powiedziała że jestem głupia i że mi Zabierze tel i laptopa bo się ino nakręcam niepotrzebnie
 
Amisia no dokładnie!! oby te tygodnie szybko nam zlecialy, najlepiej nie czytać ale co zrobić jak dostęp do głupot jest na wyciągnięcie ręki
 
He he he co zrobić że my baby to czasem takie durne jesteśmy. Ja właśnie siedzę u gina bo źle receptę mi wypisał może i usg mi zrobi przy okazji :D
 
reklama
która chciała zakładac temat kulinarny? jestem za :) zawsze to jakis inny temat niz poronienia :)
Dziewczęta proszę sie nie wkręcać tylko relaks, lody, spacerki i czerpanie radości z ostatnich ciepłych dni.

Kerna -witaj - tyś prawie sasiadka moja :p

Babydust - postraszyłaś mnie ta cukrzyca, dzwoniłam do gina i powiedział ze najpierw mam zwykłą glukozę zrobić. Jak wynik wyjdzie podwyższony to dopiero daje skierowanie na 75 glukozy.
 
Do góry