reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Joanna piekna beta. Gratuluje!!

Nadzieja super wiesci :)

Ramailuja spokojnej podrozy.

Lei trzymam kciuki za piatek!

Mila89 witaj wsrod nas :)

Mila83 ja tez liczylam ze nie bede miec mdlosci a tu co... tak mnie muli 24 na dobe ze hej :/

Babydust dobrze ze sie meldujesz ;)

Majdaczku jaki sttes. Wspolczuje synkowi ale dobrze ze nie zlamana.
 
reklama
Witam :-) , ja mam lekkie uczucie mdłości , ale rzadko. Tak to mi cyce urosły ze mało miejsca do ruszania rękoma mam haha. Nobi bolą doje :-(. Śpiąca tez jestem - wieczne zmęczenie. I apetyt duży mam , co jest nie dobre bo mam duża nadwagę :-( , i bardzo cieżko mi sie pochamowac.
Cieszę sie bardzo ze wasze fasolki rosną i sie dobrze maja- oby tak dalej :-).
Miłej nocki
Mam nadzieje ze mi połowy nie połknie lol
 
hej dziewczyny milo mi was powitac, nazywam sie mila i jestem w 7 tyg ciazy. Byla dzis u lekarze i widzialam ta cudowna kropeczke z mini serduszkiem, to moja 2 ciaza, mam juz 3 letniego synka
 
Mila witaj :-)
To rowniez moja druga ciąża ( córka bedzie miala 3 pod koniec września)

Tabasia ... Mam nadzieje ze noc Tobie minie spokojnie, ja wstaje w nocy jak z zegarkiem w ręku hehe
 
Dziewczyny a bierzecie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży bo ja wczoraj kupiłam femibion natal classic czy któraś też je bierze
 
Amisia ja biorę zwykły kwas foliowy.
Tabasia to widzę że będziemy ten sam los dzielić. Ja właśnie jadę do pracy i tak mnie mdli okropnie że nie wiem :/
Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
Do piątku tylko 2 dni :)

Rama spokojnego lotu!

Ja jak do tej pory mdłości nie miałam...i mam nadzieje, ze tak zostanie! Swoje juz przeszłam w poprzedniej ciazy.

To zmęczenie mnie dobija. Wstałam o 7 z córka i najchętniej poszłabym juz spać ale co robic...;)
 
Do góry