reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
To niewielka różnica, dokładnie maluszek ma 8,9 mm a chyba norma dla 7 tygodnia to od 6 mm do 1 cm :)

Ja też nie mogłam uwierzyć, że jestem w ciąży, jak jechałam na usg to bałam się, że lekarz mi powie, że jednak nie jestem w ciąży, ale ten widok wreszcie mnie utwierdził w przekonaniu, prawie się popłakałam...:) to moje pierwsze dziecko.
 
joanna gratuilacje!!!!
Amisia, to mamy taki sam zestaw lekow:) Masz cos konkretnego stwerdzone, czy tylko tak zapobiegawczo?
ja jak bylam wczoraj u mojego nowego gina,( u poprzedniego 2 lata staran i ciaza biochemiczna)u którego zaszlam w pierwszym cyklu stymulowania, zdazylam tylko przesc przez drzwi i mowi no to so USG robimi, mowie mu ze sie boje, a on no ja tez, tak sie przejal.
 
Dzięki :-)
Dostałam się dzisiaj do lekarza i to na NFZ :-)
Termin wyznaczył mi na 9.04, ale zostaję przy 16.04, bo mam cykle po ok. 36 dni.
Pęcherzyk ciążowy mały, dostałam luteinę, kolejna wizyta 9.09.
Lekarz powiedział mi, że pierwszy trymestr ciąży mam traktować jak sanatorium ;-)
No i dostałam zwolnienie lekarskie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z leków, ja biorę jedynie Euthyrox, bo mam Hashimoto.
Wcześniej brałam Diohespan Forte i Belissę (włosy, skóra, paznokcie), ale przestałam, gdy dowiedziałam się o ciąży.
Jak mi się uda, to w tym tygodniu (czwartek lub piątek) pójdę jeszcze do ginekologa.
Jutro o 9:00 wychodzę z domu i najpierw na autobus, a potem do samolotu.
Lot zaczynam o 13:45, jeśli nie będzie żadnych opóźnień.
 
Do góry