reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Joanna :) czyli pojechalas tam z premedytacja hehe :) ja nie wierzylam ze teraz zajde a to pierwszy cykl w staraniu po 4 mc ale udalo sie :) dzis sprobuje zarejestrowac sie do lekarza moze dzis mnie przyjmie
 
Jej mamuśki! Witam nowe dziewczyny. Dzwoniła wczoraj lekarka ze mam nie świrowac i w pt na 9 mam wizytę
 
Asiulka jak najbardziej premedytacja, tym bardziej, że był to akurat najlepszy na to czas ;-)

Lei powodzenia na wizycie, też bym już chciała iść, a wizyta dopiero za 2 tygodnie, chyba, że uda mi się wcisnąć gdzieś prywatnie.
 
Cześć Dziewczyny:)
postanowiłam do Was dołączyć, dzisiaj byłam na pierwszym badaniu USG i mój dzidziuś ma 9mm długości:) termin mam na 1 kwietnia:)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!
 
reklama
Dziewczynki wpiszcie terminy w watku z lista kwietniowek tak mi bedzie latwiej uzupelniac :)

Ja prawie sciskalam sie z klopem ale sie nie dalam :))i wygralam jak na razie hihihi. Oby do soboty :)
 
Do góry