reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anulka, co się dowiedziałas?:)

Witaj Asiulka, współczuję doświadczeń, ale teraz będzie dobrze bo będzie tutaj dużo kciuków zaciśniętych :)
 
reklama
Anulka, jak po wizycie, to ze wszystko OK, to super, slyszalas juz serduszko, jak duzy jest dzieciaczek i na kiedy masz dokladnie termin?
Asiu, witaj, a czy ty po tych poronieniach robila sjakies badania, moze powinnas brac jakies leki?Ja tez jestem po poronieniach i dla tego od pozytywnego testu jestem na lekach. A dzis strach mnie chyba zje do tej 14, ale i tak pewnie wejde pozniej bo gin pierwszy dzien po urlopie.
 
Tabasia, współczuję bólu żołądka.. Wiem jak to jest, mam podejrzenie wrzodów, jelito drażliwe no i teraz jeszcze ciąża także jak mnie przez jeden dzień nie boli brzuch to się zastanawiam co jest nie tak :p I tak całe życie :p

Wizytę mam jutro ;) Jestem w Lux-medzie, ale chodzę do poradni partnerskiej, dzięki czemu terminy mam jak prywatnie :p Mogę sobie chodzić nawet co tydzień :D

Anulka, powiedz coś więcej :D

Asia, witaj ;) Bardzo współczuję przeżyć, ale wierzę, że teraz będzie ok :)


Ja chcę jutroo!!!! Jak wszystko jest ok, to musi już być konkretny pęcherzyk.. Czemu czuję, ze nic nie będzie? :(:(
 
Nadzieja. Mialam badania pierwsze poronienie nie znam przyczyny tarczyca ok jedynie mam kamice nerkowa robilam tez badania w kierunku zakrzepicy. Przy 3 ciazy bylam juz na duphastonie zostalo mi pare tabletek wiec lykam. Chce isc do dobrego ginekologa. Powiem zeby mi zbadali progesteron. Podczas tej 3 ciazg mialam dwa razy brazowe plamienia bolal brzuch a najbardziej krzyz . Poszukam jakiegos dobrego gina i pojde
 
Mój lekarz prowadził obie ciąże mojej siostry. Jest bardzo... wesoły. Nie słyszałam serduszka bo powiedział że jest jeszcze za wcześnie. Po badaniu ginekologicznym powiedział że jest wszystko dobrze. Wysłał mnie na badania krwi i moczu. Panie położne bardzo miłe. Z nerwów tylko dostałam bardzo wysokiego ciśnienia bo aż 175/ na ileś tam. Ale po chwili Pani zmierzyła mi jeszcze raz ciśnienie i już było ok. Następna wizyta za miesiąc i wtedy juz usłyszę bicie serduszka. Pojechałam na badanie na czczo więc od razu zrobiłam i krew i mocz, Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie ;*
 
Witam mamusie :)
Długo zastanawiałam się, czy do Was dołączyć.
Z niektórymi dziewczynami znamy się z wątku staraczek.
Mamy już dwójkę dzieciaków, a teraz czekamy na trzecią dzidzię :)
Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim spokojnej ciąży.
 
i ja juz po, gin powiedzial, ze wszystko jest tak jak powinno, widzialam pulsujace serduszko, nastepna wizyta za 2 tyg. dostalam dodatkowe leki i tylko lykac mi pozostalo :)
Trzymam za jutrzejsze i pozniejsze wizyty.
 
Witam :-)
To i ja nieśmiało dołączę do was.
Mam już 8-letnią córkę Amelię, w zeszłym roku niestety poroniłam w 8 tygodniu.
Tydzień temu robiłam testy i wychodzi na to, że nam się udało :-)
Termin według większości kalkulatorów wypada na 16 kwietnia.
Wizytę mam dopiero 27 sierpnia, bo wcześniej nie ma terminów, ale będę starać się szybciej dostać do lekarza. Zresztą mojemu szefowi zależy na zwolnieniu lekarskim. Pracuję w pizzerii jako kierowca, a tam niestety często trzeba dźwigać ciężkie rzeczy, bo robimy również różne cateringi.
 
Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć i gratuluję wam z całego serduszka i trzymam za was kciuki. Trochę o mnie 4 czerwca tego roku poronilam w 8 tyg ciąży nawet nie zdążyłam mieć okresu a tu się okazało że znowu jestem w ciąży i termin mam na 1 kwietnia tak wychodzi u lekarza u którego dziś byłam a jak byłam w sobotę w szpitalu to wychodził termin na 31 marzec czy to normalne że usg może się mylić o 1 dzień dodam że ostatnia miesiaczka była. 23.03.2014
 
reklama
Nadzieja, to super :) Rób suwaczek!! :D

Joanna, witaj? :) Bety nie robisz? :)

Amisia
, hej :) Współczuję ostatnich przeżyć i trzymam kciuki, żeby było dobrze! Co do USG, to raczej, że może się różnić, co to jest 1 dzień! ;) Po 1 USG mają różną dokładność, po 2 - dzieć się różnie układa ;) Tym się ani trochę nie martw :)

Majdaczek, nooo, w końcu jesteś! :)
 
Do góry