reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
...ja mieszkam w Barcelonie z mężem i z córcia.
Teraz jesteś w Barcelonie? Bo chyba masz być za dwa dni, z tego co wyczytałam wcześniej, ale nie wiem czy czegoś nie pokręciłam ;)
Możemy się spotkać, jeśli chcesz :)
Ja jestem tutaj do 12.08, bo 13.08 wracam do Polski, niestety ;)
___________________________________
Moja rodzina też się nie ucieszy, bo my jeszcze ślubu nie mamy.
Do tego jeszcze nie mieszkamy razem na stałe.
 
Ostatnia edycja:
ja powiedzialam tylko mojej dobrej kolezance, zebym mogla sie ewentualnie komus wyplakac,bo roznie to bywa. Ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i za ok. 35 tyg bedziemy cieszyc sie naszymi maluszkami.
Gorzej bedzie w pracy, o drugie dziecko staralismy sie juz dlugo i myslalam, ze na wychowawczym odchowam dwoje,a tu wyszlo ze od wrzesnia wracam do pracy po wychowawczym w ciazy, z ktorej strasznie sie ciesze :)
 
Ja mam chyba bardziej optymistyczne podejście, może dlatego, że nie miałam zadnych przykrych doświadczeń. Wiedzą u mnie już wszyscy, szybko sie roznosi, chcac nie chcac :) a i w pracy musiałam powiedzieć, że niedługo idę na zwolnienie ;) A Wy do którego miesiąca planujecie pracować? :tak:
 
Witam

Dołaczam do was:) Jestem w 5 tyg, termin mam na 11 kwietnia z kalkulatora, ale u lekarz ze 4 kwietnia..wiec nie wiem ktory mam termin :-)
Pobolewa mnie podbrzuszna,tylko wtedy kiedy pracuję, czy to normalne ?

Pozdrawiam :)
 
Ja mam zamiar na szybko znaleźć pracę, bo jestem bezrobotna... Może się uda jeszcze...

Ramailuja, 3mam kciuki :) ja jestem na stazu, ale dogadałam sie w tej kwestii bo szefowa w rodzinie. Kamien spadl z serca.

Lakara witamy :) ja też w 5tc ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kordosia to tak jak ja, bardzo szybko powiedzialam, bo nie mam przykrych doswiadczen. Ale calkowicie rozumiem dziewczyny, ktore sa po "przejsciach". Gdybym rowiez byla, to bym na pewno nikomu sie nie chwalila... Ale trzeba wierzyc, ze teraz bedzie dobrze. Trzymam kciuki za wszystkie fasolki, abysmy w kwietniu powitaly nasze wyczekane dzidziusie:tak:

Ja zamierzam pracowac do konca :happy2:

Witam

Dołaczam do was:) Jestem w 5 tyg, termin mam na 11 kwietnia z kalkulatora, ale u lekarz ze 4 kwietnia..wiec nie wiem ktory mam termin :-)
Pobolewa mnie podbrzuszna,tylko wtedy kiedy pracuję, czy to normalne ?

Pozdrawiam :)

Lakara witaj :-) U mnie podobnie, termin wg OM 11 kwietnia, ale owu byla tydz. wczesniej i podaje 6. Za tydzien bede wiedziec dokladnie, bo ide na usg. Wiec bede pwna na 100% i trzymac sie zamierzam terminu wg usg nie @.
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Chwilę mnie nie było a tu już nas tak dużo ;) Witam serdecznie wszystkie Nowe Mamusie ;))
Ja mam wizyte u lekarza w poniedziałek nie mogę się już doczekać. Ten czas tak szybko leci. Za ponad dwa tyg bierzemy ślub i jest jeszcze tyle załatwień. Jeżdżę, szukam, załatwiam i w kółko. Ale dzisiaj coś się gorzej czuję i muszę chyba trochę zwolnić tempo :(
 
Do góry