reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hejka

Podczytuje Was dziewczyny,jeśli się udało to dołącze do Was niebawem :-) za 14 dni się dowiem :tak: Powodzenia i może usłyszenia
 
Justyska witaj, gratuluje :-)
Mamuska trzymam kciuki!! :tak:

Marta wytrwalosci!

Babydust jak sie czujesz kochana??
 
Witam nowe mamusie na forum :)

martas rzaden lekarz nie wystawi karty ciazy juz w 4/5 tc :( nie oczekuj za wiele na poczatku bo tylko sie rozczarujesz, to co w necie czy kolorowych pismach pisza to owszem dzieje sie ale dopiero ok 8-9tc , pamietam swoja pierwsza ciaze i moje rozczarowanie ;) ale w kazdej kolejnej wygladalo tak samo mimo ze inny gin :)

Tabasia moze jako zalozycielka forum w pierwszym poscie wpiszesz nas wszystkie co ? razem z terminami

Babydust jak sie czujesz kochana??
no wlasnie troche schizuje bo objawy mi sie pozmniejszaly :crazy:
piersi wcale nie bola, tylko pozostaly troche wieksze , nudnosci tez nie mam a w poprzednich ciazach to wymiotiwalam dalej niz widzialam niezaleznie od godziny do 16tc no i znowy ten bol krzyza wrocil :(
powtarzam sobie ciagle ze kazda ciaza inna ale jest to silniejsze ode mnie
 
Ostatnia edycja:
Mnie za to strasznie bolą piersi. Za to nie mam (odpukać) nudności, ale za to jem wszystko co słone i ostre :) I strasznie ale to strasznie chce mi się spać. Spałabym wszędzie :) Dzisiaj czekając w kolejce na pobranie krwi mało nie usnełam :))
 
Babydust zrobie w weekend liste. Boje sie tylko ze zabraknie mi czasu na jej aktualizowanie jak sie Kwietniowki ujawnia :))

A Marcie chyba chodzilo o to olanie przez lekarza w zwiazku z ta torbiela...

Ja sie ogolnie dobrze czuje. Cycki wieksze ale nue bola. Podbrzusze troche bardziej i co jakis czas w krzyzu lupie.
Pije od 3 dni mleko z miodem i zabkiem czosnku codziennie wieczorem. Kaszle juz drugi tydzien i chce wybic te chorobska naturalnymi sposobami. Mam nadxieje ze pomoze. Mdlilo 2 dni ale przeszlo. Ogolnie to zadnych innych objawow.
 
Babydust, mnie też przestały boleć piersi, a bolały strasznie przez kilka dni. a teraz zero. nie ma co schizować. jak nie masz żadnych niepokojących objawów, to powinnaś się cieszyć, że Cię nie mdli ani nie wymiotujesz :)
Anulka, mi też się bardziej chce spać. dziś się położyłam z małą w dzień, to 2 godziny kimałyśmy.
 
U mnie oprócz lekkiego bólu piersi nie ma żadnych objawów. Jutro mam wizytę u gin to się wszystkiego dowiem :-). Z kalkulatora w internecie wyszedł mi termin na 1 kwietnia :-D.
 
reklama
To szybciutko się umowiłaś. Ja jak dzwoniłam to umówili mnie dopiero za dwa tygodnie. Chciałabym mieć już tą wizytę za sobą i wiedzieć że jest wszystko dobrze. A dzisiaj do moich dolegliwości ciążowych doszły problemy z wypróżnianiem.
 
Do góry