reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Marela ale Ty masz dobrze... ja co prawda święta spędzam u rodziców, ale mam kilka potraw do przygotowania, w tym ok 80szt pierogów z grzybami :-)a i to będzie mało. W tym roku nie piekę żadnego ciasta. Nie dałabym rady. Tym bardziej, że mój czterolatek już dziś rozpoczął przerwę świąteczną w przedszkolu (mamy przeziębienie) i z nim nie ma szans na jakiekolwiek spokojne gotowanie :tak:Plusem jest to, że moja przyszła bratowa jest kosmetyczką i pazurki mam robione za free i w niedzielę ją wykorzystam, bo potem nie będę już miała kiedy ;-)może od razu henne na brwi mi zrobi, bo bez kolorku nie widać włosków :-D

Asia bardzo się cieszę, że z córeczką lepiej. Zmiana antybiotyku zazwyczaj pomaga. Ja dziś byłam z moim małym u lekarki bo kaszel ma straszny, aż do wymiotów i myślałam, że jedną małpę uduszę na poczekalni... Lekarz przyjmuje od 8.00, ja tam byłam już od 7.40 żeby mieć dobry numerek, a tu nagle moja dawna najlepsza przyjaciółka mi się wkrochmala w kolejkę bo jej się śpieszy... więc przypomniałam sobie naszą waleczną Mylę i poszłam w Twoje ślady kochana. Powiedziałam swoje i już nikt nie próbował mi się wciskać przede mnie :-D bo jak to jedna pani powiedziała, Ty jesteś w ciąży i siedzisz w domu to masz czas. Ok może i mam, ale siedzenie pośród zdechlaków przez dłuższy czas wcale nie jest dobre dla ciężąrnej... buuu :wściekła/y:

Margomari bardzo dziękuję :* nie byłabym w stanie nawet do kuzynki podejść. Nie mam pojęcia co powiedzieć w takiej sytuacji. Najgorsze jest to, że mam jakieś takie wyrzuty sumienia, że u mnie wszystko jest dobrze,a ona tak cierpi. Tym bardziej nie chcę się jej pokazywać... :-:)-(

miłego dnia dziewczyny. ;-)

ja lecę mężowi sweter wymienić, bo kupiłam na oko i w barkach jest na styk. a On taki byczek jest 190cm prawie a ja przy nim jak mini mini 166cm :tak:
 
Ja tez sie zastanawiam jak to bedzie z dwójka maluchów z taka różnica wieku..:szok: No cóż spontan, zreszta jak cała ta ciaza :-D

Ide na kawkę i pierniczki. Musiałam pochować bo moj maz przedwczoraj zjadł prawie wszystkie na raz!!!
 
Nie ma mojego posta...

Doli zwłaszcza ze tydzień temu i na genetycznym i na tym drugim oboje ocenili praktycznie ta SMA wagę i stwierdzili ze jest malutka a teraz nagle 600??

Ciasto jest mega proste i szybkie nikt nie jest w stanie go zepsuć. Wstawilam przepis na kulinaria
 
Dzień dobry,

Myla mi tez wcina posty.

Jestem po wizycie u położnej i nie wiem co myśleć.
Niby jest ok ale nie wszystko jest w porządku. Jak zwykle miałam badanie moczu no i stwierdzono obecność cukru. Zrobili mi dodatkowe badania z krwi ale w sumie już sama nie wiem jak oni to badają. Przecież byłam po śniadaniu a do tego zapomniałam o tych wszystkich badaniach i wszamałam 2 kromki chleba z dżemem z rana :baffled: więc nie wiem czy ten wynik będzie miarodajny.
No a teraz tylko się denerwuje czy mi cukrzyca nie wyjdzie. A już wszystko było dobrze i myślałam że tym razem obędzie się bez komplikacji. A teraz tylko stres czy wszystko będzie dobrze z maluszkiem... ech jak pech to pech.. jakbym mało miała stresów po doświadczeniach z pierwszej ciąży :-(
 
margo badanie po sniadaniu jest niemiarodajne zwlaszcza po dzemie - nie wkrecaj sobie tylko powtorz badania
a poza tym ile tej glukozy mialas ?? bo to wazne - sladowe ilosci moga byc natomiast wieksze nie powinny sie zdazyc
a po trzecie nawet jesli cukrzyca to nie koniec swiata - nie zagraza zyciu dziecka a to najwazniejsze , z dieta da sie zyc - ja juz zyje 4 miesiace i sobie mega chwale :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry