reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli u mnie tezpada i wieje i ponuro.
Sie robisz na bustwo:szok:


Olusia trzymam kciuki za wizyte, znowu nie spalas biedna:no:


Hej Margo:happy: Gratulacje wizyty, ale ci rosnie corcia :tak:. Super ze wszystko w pozadku.

Pat
ale sny, scena jak z horroru.


Lei
- hormony.

Marela jastes ogolona na fante:-D:-D:tak: nie wiem czy wiesz jak to? A twoje dziecie to chyba robi sztuczny tlum kopie wszedzie zebys myslala ze masz piecioraczki.
A maz ci dobrze powiedzial ze teraz twoje cycki to male w stosunku do brzucha:-)



Koniec przerwy ide ubierac choinke:-)
 
Kuklaki Ty idziesz ubierać choinkę a ja zabieram się za sprzątanie. Stolarz skończył teraz pora zrobić porządek. Podzieliłam sobie sprzątanie na kilka dni bo nie wiem jak wy ale ja nie daję rady wszystkiego za jednych zamachem zrobić. (przed ciążą to 5 godzin i miałam wszystko na błysk ogarnięte teraz po godzinie brakuje mi tchu) Więc dzisiaj szoruje piętro, jutro parter a po jutrze łazienkę. W sobotę ubieramy choinkę i idziemy na zakupy jedzeniowe na święta. A w niedzielę relax przed najazdem familii w poniedziałek.
I taki to o to mój plan.
 
hej
U nas ciepło jak na wiosne dziś 8 stopni. Wybrałam się z Antkiem na spacer i cieplutko az miło normalnie jak przed wielkanoca sie czuje :eek:

Jejku jeszcze 2 dni i urlop.
W niedziele wigilia u teściowej bo jedzie w poniedziałek do syna do Warszawy na cały tydzien. A my w poniedziałek do moich rodziców na całe swieta tylko szkoda że sniegu brak. A mieszkaja koło Karpacza to super jak jest snieg.

Dzis oświadczyłam w pracy że od 13 stycznia ide na zwolnienie i dyrektor stwierdził ze i tak niezła jestem tyle pracowac :-D
 
Dygotka szef ma rację:-) i teraz czas na odpoczynek:-)

KArina super gratulacje!! Pani na włościach:-)

Ehh..zaliczylam KFC teraz w ciąży ciagnie mnie do tego niezdrowego jedzenia jak nigdy :-(
 
Cześć dziewczyny! Wieki mnie tu nie było więc pewnie już nikt mnie nie pamięta :) ale tyle się ostatnio i mnie działo ze nie miałam jak pisać. Ale najważniejsze ze już wiemy że będziemy mieć córeczkę. :) no i ze wszystko z nią dobrze :) w sumie powinnam się przenieś na wątek majowek bo termin mam na 5 maja. Pozdrawiam was wszystkie.
 
reklama
Lei pochwal sie bryka :)

Natasza ja tak miałam w pierwszej ciązy i nie mogłam bez MC sie obejść :eek:
Teraz jest troche lepiej bo KFS mi smierdzi a na Maca nie mam smaka jak na razie.

Siedze w pracy i mam nudy okropne. Byle do 21
 
Do góry