reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

O Jezu Klaudia :(
Przykro mi bardzo :(
Nie wiem co napisać ..., i znowu wina lekarzy ..., jak mozna tak postępować ????

Mam nadzieje ze poradzisz sobie ze strata :(

Zapale świeczkę za Twojego Aniołka ...
 
reklama
Klaudia strasznie mi przykro,strasznie...
Tule Cie najmocniej jak mogę,wiem ze teraz to nieistotne... Ogromnie Ci wspoczuje... [*]

Ja miałam okropny,snilo mi się ze byłam na genetyczym i mój maluch okazał się być strasznie chory wielonarzadowo.... Pamiętam tylko ze serce i mózg mia płynne... Ja pindole... Chyba przeatane sypiac... A i oczywiście był chlopcem
 
Dowiadywałam się na temat tej szyjki i jeżeli na tym etapie ma mniej niż 3 cm to jest nie ciekawie taka granicą jest 2,50 cm. Szyjka jak się skraca to nie daje żadnych objawów. Moja miała 6 dni temu 2,88 przed wczoraj 1,90 a wczoraj już jej nie było i rozwarcie rano na 2 cm... Pilnujcie tego. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia...
 
Jezu Klaudia, tak bardzo mi przykro. Tule Cię mocno. Co za po*******eni lekarze, zamiast wysyłać od razu tam gdzie mogą pomóc to oni czekają nie wiadomo na co. To jest chore.
Dzięki kochana ze mimo wszystko znalazłaś siły i napisałaś do nas. Trzymaj się :*

Ja w poprzedniej ciąży miałam cały czas nawracajace infekcje i w pewnym momencie położna mi powiedziała że to nic, to żebym się wstrzymala z lekami i tak ciagnelam z miesiąc. Jak trafiłam do szpitala 1.5 Mca przed porodem bo miałam skurcze to od razu mi dali leki i byli zdziwieni że tak długo kazali mi czekać z leczeniem. Co za konowaly na każdym kroku :/ straszne to jest...
 
Nie to chcialam uslyszec :(
Klaudia ogromnie mi przykro i smutno. To strasznie niesprawiedliwe :(
Wiem ze zadne slowa nie ukoja bolu ale musisz zebrac sily i to przetrwac.
Trzymaj sie kochana :*

[*] dla Twojego Synka
 
reklama
Karina no właśnie mi też tak mówi ale widać dla jednych ok a dla innych nie koniecznie..

Dokładnie ..., no ale swojemu ginekologu trzeba ufać , co innego jak sie u kogoś innego jest ...

Mi juz pisali ze Emily znowu koncertuje w busie :(
Zeby ona tylko mogła powiedziec o co jej chodzi :( , tak to ciezko zrozumieć dlaczego tak sie zachowuje .. Normalnie lubi jazdę samochodem ... Oby w przedszkolu sie szybko uspokoiła ...
 
Do góry