reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzięki laski, dziś już jest lepiej :-). Gin przepisał mi magnez 3 razy dziennie, tylko musze wykupić. Odstawilam tez duphaston i może to dlatego...Dziś mąż juz zasuwa do apteki pp pracy, żebym miała co zazywac ;-). Miłego dnia ciezaroweczki l, mój zakład pracy czeka...:p
 
reklama
Jejku jaka padnięta jestem! Wczoraj pobudka o 5, podróż do Hamburga i spowrotem, potem pakowanie i do Wrocka. Po drodze kupiłam ta moja wymarzona spacerówkę :-D dojechaliśmy późnym wieczorem właściwie to ok 1 a o 3 poszłam spać. 7.30 pobudka i zdycham...chyba sie kawa poratuje bo spaaac. Na 11 do wrocka i moze sie do fryza umówię :-D
 
Szaj magnez powinien pomoc. Ja od początku ciąży biorę 3x1 :) aż di końca ciąży.
Neta dziękuje ale chyba w tym roku rocznicę spedzimy przy chudym rosolku...a miałam w planach nasza ulubioną włoska restauracje...ale jak ma mi znowu cierpieć to wole spędzić przy rosolku :D
Te badania o których mówi vesunna to chyba takie dodatkowe badania które można zrobić
 
hej

asiatipl z Krakowa jestem, tu halny tez dociera ;-)

No to ja trochę bardziej z epicentrum tego halnego, bo z samego Zakopca. :baffled::-)


Dziś wstałyśmy z córą po 9 sukces. Dobrze się nam spało. Nie wiem co dziś robić. Wczoraj w sumie posprzątałyśmy, na obiad naleśniki z marmoladą i serem (ulubione mojego i małej), a i ja z chęcią zjem. Na polku jest cieplutko, ale jeszcze wieje więc z małą na spacer jeszcze nie pójdziemy. Chcę ją wykurować tak porządnie, bo od kąd poszła do przedszkola to co chwilę parę dni w domu parę w przedszkolu i miałam już tego dość. Teraz w sumie już drugi tydzień w domu siedzi i w końcu jest poprawa. Nie ma już prawie wcale kaszlu i kataru. Potem będzie trochę lepiej, bo jak już zacznie chodzić do przedszkola, to będzie dla mnie motywacja, żeby z domu wyjść no a jak już będę sama w domu i będę mogła chodzić po sklepach i nie tylko to też będę miała większą frajdę z l4, a teraz to mi się nudzi po prostu. :tak:
 
Dzień dobry dziewczyny:)
Ja dopiero wróciłam po tygodniowym odcięciu od komputera. Będę Was nadrabiać od rana:szok:

Mam tez do Was pytanie. Czy jest wśród nas jakaś mamusia może z Paryża hmm? Potrzebuje na szybko niestety świadków w Paryżu, tak tak nie śmiejcie ze ze mnie proszę:) Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
 
Szaj jak ja odstawiłam luteine to też tak miałam, odkąd biore magnez jest super ( asmag forte 3x1 ) ale zastanawiam sie nad takim z wit B bo mam potworne zajady....

Lei wow nieźle, masz energię ;-)

neta mój też nadpobudliwy od kilku dni i zawsze ma to związek z ksieżycem -_- super masz z tym badaniem! :D to ja to badanie robiłam o którym Ty piszesz

Pat nigdy nie robiłam, serio!! chyba gęś musze kupic ale gdzie, jak po co :p
 
reklama
Ja biorę Magne B6, taki polecił gin.
Ja gęsi mam od mamy bo ona kupuje od koleżanki, wiec mamy pewność że chowają się zdrowo. Zresztą jajka tez tylko ze wsi jem bo te ze sklepu mnie nie przekonują :p
Rosół z gęsi jest inny bo czuć różnice w smaku, na pewno jest bardziej tłusty bo gęś jest tłusta, ale gęś ma najzdrowszy tłuszcz pozbawiony cholesterolu wiec można jeść jeść :p i mój M tez wyjada gesine z rosołu, smakuje bardziej jak wołowina niż drób :p
 
Do góry