reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Olusia , Tabasia , Milia , Neta dzieki :)
Zaczęła dzidzia mnie wlasnie smyrać :) :happy:

Olusia super ze z jedzeniem coraz lepiej jest :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Neta pocieszylas mnie slowami Twojego lekarza :)

Lei no masakra 8st a on w wodzie :)) ale jaki byl szczesliwy :D kapac to bym mu sie nie pozwolila. Brodzil w wodzie po kolanka hehe

Karina ciesze sie :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc laseczki, pewnie juz spicie wszystkie, ja zaraz tez ide.

Karinko nie stresuj sie, pewnie wszystko w pozadku za wczesnie zeby sie stresowac brakiem ruchow,

Olusia ciesze sie ze zaczynasz pomalutku normalnie jesc byle to juz na stale bylo:tak:

Dobranoc
 
Kuklaki dzieki :)
Tylko jak poczułam ruchy i pozniej pare dni nic nie było to tak dziwnie sie czułam ...
Mojego kolegi dziewczyna była mniej wiecej w tym samym tygodniu ciazy i byli w srode na badaniach i okazało sie ze serduszko nie bije juz :(
Najprawdopodobniej od miesiąca juz ... No i tak sie przejęłam ze głupkowate myśli przychodzą ...
 
witam sie i ja, wlasnie was doczytalam do konca. U mnie jakies bulgotanie tylko. Weekend minal leniwie, wiec wyspana jestem wypoczeta, dziecie zaraz odesle do przedszkola, sama na badania i na 14 do pracy. Milego dnia kobitki.
Karina, tez tak mam, ze glupie mysli przychodza po takich wiesciach :( matczyna natura sie odzywa.
 
hej

weeken u mnie zagoniony, odwiedziny, cmentarze, trochę nerwów, dużo żarcia :laugh2:
dziś byłam na pobraniu krwi i wreszcie babka zrobiła to profesjonalnie :tak:
:ninja2:


Szaj trzymam kciuki, żebyś się dowiedziała :-) ja mam w środe wizyte, może potwierdze a może nie, zobaczy się

vesunna my za nowym mieszkaniem patrzymy ;D bo jak kupować to teraz.. jeśli coś , a póki co dzidziol będzie u nas w pokoju, a jak troszkę podrośnie to wyemigruje do pokoju starszego Syna

milia mój maluch tez czasem kopnie, zalezy jak mu sie chce, reguły póki co nie ma

Tabasia podziwiam, że raz w tygodniu tylko słuchasz, ja bym leżała całe dnie ;D , ja orzechy je. w zasadzie jem wszystko prócz surowych ryb, mięsa, żółtek i unikam serów pleśniowych z mleka niepasteryz. bo mi śmierdzą tak w ogóle :p

Karina spokojnie!!!! wszystko jest ok ;*

Asiorek kciuki za wizyte :-)

Lei kciuki! :-)

nadzieja hej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej .
Powodzenia na wizytach !!! Ja jak chce poczuc maluuszka to cos lekko zjem i klade sie na plecach. Ew. tak na pol siedzaco. Dziewczyny bedzie dobrze nie zamartwiajcie sie !!!! Musi być !!!! Sama sie stresuje ale statram sie nie myslec duzo i czyms zajać . A jak cos mi nie halo to macam cycki czy nabrzmiale ;) :-D
Karina , Szai - wrzucić na luz !!! Po co maluchom siwe matki !!! ;)

Tabasia - no niezle z tym kapaniem . Moj w sierpniu nie chial wejsc do morza bo stwierdzil ze zimne ;)

My na weekend bylismy na Roztoczu ale zlecialo nie wiem kiedy. syn nie chcial wracac , on zostanie u babci :sorry:
neta - ja te szybko sie mecze , cos lekkiego zrobie 5 min i juz jakbym pol dnia w polu cos robila . A w sklepie w kolejce wystac to juz bardzo trudno nieraz.
 
Do góry