reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia trzymam kciuki, Ty jesteś niesamowita :-D

Myla no lekkostrawna dieta a co ;-)

Chinszczyzny ciezko uniknąć choc takiej ewidentnej toksycznej taniochy staram sie unikać..a gryzak no cóż naiwnie wierze, ze to co o nim piszą to prawda Baby Banana - Pierwsza szczoteczka do zębów dla dzieci

Oczywiscie nie moge juz spać. Zawożę rano meza do szpitala. Buczalam mu cały wieczor i teraz głowa mnie boli..najgorzej, ze zostaje sama na weekend. Ja nie wiem jak dzis dam radę psychicznie...pewnie bede sprzątać albo pójdziemy ns shoping z młoda zeby nie myślec..
 
Dzień dobry..
Ja wstalam o 6 żeby Arka wyprawić do pracy.Po ciemku mu kanapki robilam żeby się nie rozbudzić czasem i co? Nie mogę spać choć jeszcze mam czas do 8.30!!! A tu sto myśli na sekundę a tu zglodnialam to parowke wcinam ...ehhh
A dziś szkoła obchodzi 60-cio lecie i Cypriana klasa ma w kinoteatrze przestawienie a Cypriana od wczoraj trzęsie. W głowie mu się kręci,teraz tez wstał i dalej to samo,wziął na noc paracetamol i teraz tez. Jak mu nie przejdzie to będzie kicha :crazy:
 
hej

zkicham się przez tą pogode, piździ, wieje, leje w nocy minusowa temp :wściekła/y:


Lei nieee..nie w tubce w kartoniku (w puszkach też są ) :-D spokojnie, wszystko będzie Ok!!! nerwy i tak nic nie zdziałają!!!

Myla tak myślałam, że musiałaś oswobodzic chcicę i tarcie po betonie to to co lubisz :-D:-D:-D mam Ci mówić BUŁA? :D

Karina ale bym sie wkurzyła!!!!! zadzwoniłaś z awantura????? co za patałachy :wściekła/y:

Aurelka wspaniale! ja wczoraj poczułam ze 3 kopniaki:sorry: ale nie piszę nic wiecej, bo nie wiem czy to to-chociaż jestem niemal pewna, że to dzidziol.. poczekam jeszcze

Tabasia ojjj nie zazdroszczę.... ale jeszcze chwilka
 
I ja się witam a rana ;-)

U mnie tez dalej masakra z pogoda , wiatr ze nie da sie wytrzymac . Ja ktora w czapce w zimie nie chodzi dzis bym zalożyla bez zadnego oporu :szok:
Karina - niezle z tą kanapą :crazy: ja czekalam na meble do kuchni 2 msc po czym zamontowali mi i kilka szafek nie mialo frontów -nastepny miesiac czekania . Ale jak sie cos upatrzy i chce to miec to czlowiek jest w stanie czekac :-p

Tabasia - jak TY to wszystko ogarniasz ? podziwiam :tak:, a masz jeszcze mdłości ?

Ja jak lepiej sie czuje to juz moglabym wrocić do pracy bo tych ostatnich 2 msc nie życzę nawet najgorszemu wrogowi , no ale na 2 czy 3 msc nie widze sensu. Troche nudno w domu. A czas jakos ucieka , ciagle tylko sprzatanie, gotowanie. Podziwiam te ktore nie pracują , chyba bym zgłupiała.

Dostalam dzis opiernicz w przedszklu bo moj mlody 4,5 roku i jak go nie nakarmimy to nic nie zje. Musze sie wziasc za niego. Bo tam tez czeka zeby mu podac. Chodzi o zupke i drugie danie. Zdaza sie ze zje sam ale tylko rosolek bo innych nie lubi i jak mu nie wcisne to nie ruszy;/ Juz probowalam to potrafil caly dzien nic do buzi nie wziasc- bo on glodny nie jest:no:- moja porazka wychowawcza. No ale tesciowa z nim siedziala 3,5 roku prawie cale dni i tak go nauczyla ;/ Do tego zeby jadl babcia dawala jedzonko na zmiane tzn zupka np z ciasteczkiem, do tej pory jak je drugie danie to zamiast warzywek surówek itp tylko truskawki, jabłka, maliny. A trudno mu cos przetłumaczyc bo jest okropnie uparty -po mamusi :-(

Drugie sama bede chowac do ok 2 lat i juz w wieku 6 msc dostanie lyche i niech wcina.

Do tego dzis czeka nas lekarz bo mial katar 2 tyg a teraz tydzien kaszel z rana az na wymioty go szarpie. Bylam z nim we wtorek dostal jakies syropki ale nie pomaga. Niby tylko z kataru kaszel . Ale rano brzuszek boli do tego.
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana

A ja zwarjuje dzis ...
Czekałam 3 miesiące na kanapę i co ..., dali mi ja bez stopek ..., na czym ja mam to kuzwa postawić??? Na pipie chyba :(

i odebrałas???
co to w ogóel za firma która kanape w częściach sprzedaje???

Lei znam te zamówienia z Chin lol i te czekanie .... Na eBayu tak często mialam ..., za to cenna jest super.
hehe tam na dole pisze ze czas oczekiwania 17-31 dni. Poczta chińska jest jeszcze lepsza od polskiej....


A dziś szkoła obchodzi 60-cio lecie i Cypriana klasa ma w kinoteatrze przestawienie a Cypriana od wczoraj trzęsie. W głowie mu się kręci,teraz tez wstał i dalej to samo,wziął na noc paracetamol i teraz tez. Jak mu nie przejdzie to będzie kicha :crazy:

a na co paracetamol?
 
reklama
Karina, no jakiś upust powinni Ci dać, ale teraz, a nie przy następnych zakupach, bo jak tacy nieterminowi, to może lepiej potem gdzieś indziej coś kupić, poza tym planujesz w najbliższym czasie jeszcze coś kupować z mebli?

My też czekaliśmy na blat do kuchni, meble zamówione w grudniu, miały być na koniec stycznia, a montaż zaczęli dopiero w lutym od szafek i dopiero po ich zamontowaniu gość się przyznał, że nie ma blatu, bo wcześniej nie zamówił, a teraz nie ma w fabryce i trzeba poczekać ze 2 m-ce na produkcję... albo możemy wziąć inny... Myślałam, że białej gorączki dostanę, kazaliśmy na rzęsach stanąć i gdzieś od kogoś odkupił, po tygodniu mielismy...

Marela, współczuję, skąd teściowa takie metody wzięła, co ona nie wiedziała, co robi? :szok: niech teraz oducza dziecko...

Fajnie, że już ruchy czujecie :-)
 
Do góry