reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej, wróciłam od koleżanki kosmetyczki. Manicure i pedicure sobie strzeliłam:) a co. To tak w temacie nierobienia :) a i regulacja brwi. Oraz 3 b plot :) poza tym ślubny byl w Ikei i meble do tysiowego pokoiku przywiózł.
W przyszłym tygodniu pewnie skręcimy i może uda sie pozbyć lokatorki z sypialni :)

A ja schab robię jeszcze ok inaczej (tj oprócz podobnych sposobów do waszych). Kupuje schab i tej samej długości polędwiczkę. Polędwiczkę nacinam wewnątrz i upycham śliwki suszone lub wędzone. Tak nadziana polędwiczkę do zamrażalnika aby zamarzła. Potem nacinamy schab w środku i upycham zamrożoną polędwicę. Z zewnątrz maceruje mieszankaprzypraw sol, pieprz czosnek papryka. Zależy na co mam ochotę. Piekę ok 1,5 - 2 h. Podaje z sosem śliwkowym.
 
reklama
Dziewczyny nie bylo mnie dzis caly dzien na forum i tyle stron do nadrobienia..
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif


mozecie sie zemnie smiac ale ja tej listy nie widze... chyba musze isc do okulisty...

Karina oraz babydust na pewno wszystko bedzie dobrze !!:tak: trzymam kciuki !

Lei gratuluje udanej wizyty !!;-)

AgiJagi hej
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Dziewczyny a co mozna brac na bol gardla... zaczelo mnie bolec popoludniu i mam problem z przelykaniem.... !!

Pat współczuje :-(
 
Milia dzieki :-)
Nie moge kliknac lubie bo na aplikacji mi ta funkcja zniknęła.

Doli ja tez jakaś beksa sie zrobiłam, wkulko jakies rzeczy czy wiadomości mnie smucą

Doli , Agiagi, neta , margo kuklaki , Natasza , olusia dzieki , wszystko dobrze :-)

Lei gratuluje udanej wizyty :-)

Babydust - bardzo sie ciesze ze poszłaś do gina i ze dzidzie widziałaś :-)
 
Ja tez na aplikacji w tel nie mam "lubie" ani "dziekuje" jeszcze do nie dawna byla... ciekawe czemu to zlikwidowali... hmmmm:confused:
 
Olusia podbiał z tymiankiem też chyba można (mi lekarz kazał kupić) i faringosept
A ja się Wam pochwale że kuracja błotna na moją łuszczycę przynosi efekty:-) Strasznie się z tego cieszę
 
Ostatnia edycja:
Myla ja dalej nie mam dostępu...

Mówię wszystkim dobranoc... wykończona dzisiaj jestem. Poczytam was jutro. Dobrej nocy :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry