reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ale fajnie masz z tymi sloiczkami ja jakbym miala wieksza kuchnie tez bym zapewne zrobila cos . Moja mama zrobila mi do sloikow przecier pomidorowy wzielam dwa sloiki tylko.. wiecie co? Teraz sobie uswiadomilam za na zupe to ja tylko rosol albo pomidorowa mom strasznie rosol uwielbia i pomidorowa z makaronem ja na rosol i na makaron patrzec nie moge musze osobno sobie ryz ugotowac.. pozatym teraz robie dopiero pierogi ruskie cebulke zesmazylam ser czeka ziemniaki sie gotuja.. zauwazylam ze malo jem w sumie mi tomoj facecik powtarza ale ja zjem kanapki rano potem albo troszke obiadu podziubie potem cos troszke zjem i na tym koniec mdli mnie nie mam ochoty nie jestescie sama z pawiem ;) mam straszna chec na kapuste kiszona ugotowalabym jakas inna zupke ale niestety nie mam weny najlepiej zjadlabym taka po krolewsku zupe z miesem mielonym mniammmm
 
reklama
U mnie dzis tez makaron carbonara.ale w ogólnie niewiem czemu mam wstręt do gotowanie dosłownie sie zmuszam ,zeby cos ugotowac..ogolnie to apetytu tez nie mam a najgorsze ,ze zaczeły sie u mnie wymioty myslalam, ze w tej ciązy mnie ominą ale niestety...dopiero sie zaczyna.Moja tesciowa tez mi narobila sałatki jarzynowej wiec mam na pare dni :)
 
Urodzinki mam pojutrze ;-)

Ja dzis z kuchni leciałam, juz smarowałam kanapki i nie zdążyłam, sprintem do kibla bo do kubła mi głupio było haha :-D

Moja ginka sie dziwiła, ze jeszcze wymiotuje.
 
U mnie juz niby koniec 14 tygodnia a tez objawy się trzymają. Ale nie sadzilam żeby minęły tak za pstryknieciem palca ;) ale może jeszcze chwila i powoli zaczniemy się czuć lepiej :D
 
Pat obyś miała racje..
A tak z innej beczki teraz aptek 10 na kazdej ulicy ale ceny maja takie jak im sie podoba. Postanowilam zajrzec do kilka i rozeznac sprawe ile kosztują witaminy, ktore poleciła mi ginka i o dziwo w aptekach sieciowych gdzie powinno byc taniej lub pod szyldem apteka tanich leków te wit. kosztowały 38 zł a weszlam do małej apteki nie firmowej i zapłaciłam 29 zł jest róznica co???:tak:
 
Ja zamawiam leki właśnie z internetowej. Często nawet z wysylka wychodzi dużo taniej...wiem z doświadczenia, bo u nas w pracy ceny w sklepie(+apteka) stacjonarnym a internetoeym bardzo się różnią...
 
Ja też w większości kupuję w aptekach internetowych i ceny są naprawdę duużo niższe więc polecam :-)

Wzięło mnie coś na gotowanie i lasagne zrobiłam :cool2: ale za to teraz jestem wykończona i leże na kanapie. Mierz siły na zamiary... jak to ktoś mądry kiedyś powiedział... No cóż a u mnie tych sił ostatnio brakuje :baffled:
 
Mi pęka głowa... To mój najgorszy objaw ciąży...przed ciąża głowa bolala mnie dosłownie raz do roku a teraz nie mogę sobie z tym poradzić....:(
 
reklama
Ja też mam dziś dzień na gotowanie :-)
Upiekłam schab z rodzynką, zapiekłam ryż z jabłkiem i zrobiłam mężowi potrawkę chińską:-) teraz odpoczywam na kanapie ale chyba skorzystam z pięknej jesiennej pogody
 
Do góry