reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kifsi mnie też pogoda dobija... I choroba... leki biorę skoro mala odstawiłam mam nadzieję ze przejdzie... Lekarz mój na urlopie A w zastępstwie jakaś babka która przyjmuje tylko określoną ilość godz Plus do tego kolejki takie ze mogę ewentualnie jutro się dostać bo dziś pewnie by się nie udalo... to już wole się sama leczyc

Kifsi masz talent ;) A to na zamówienia jakieś robisz ?
 
reklama
My to dopiero jesteśmy z zębami w tyle na dole jest jedna jedynka tak w 1/3 wysunięta, a u góry dwójka jedna dopiero początek wychodzenia i tyle... Co do kolejności rozmawiałam z dentystka i mówiła że z reguły trójki idą z opóźnieniem bo one mają długa drogę do zejścia ale tu jak widać nie ma reguły

My też z Nina chore masakra z taką pogodą
 
Dziewczyny, zdrówka! Trzymajcie się. My się całą rodziną (no, oprócz Małego) faszerujemy lewoskrętna witaminą c i jest git na razie. Ada chyba już 5 czy 6 tydzień do przedszkola chodzi, więc cud jakiś :-)
Aga - odstawiłaś juz calkiem? i jak Wam?
Ja ostatnio się po trochu biorę za nocne spanie syna mego. Dwa dni z rzędu daję mu kaszki pół godziny przed kąpielą, po kąpieli butlę, którą spija cała (200ml) i dwa dni temu spał ciurkiem 5 godzin, wczoraj 5,5. do tej pory max 2-3. Później sie wybudza częściej, to jeszcze musimy dopracować. wzięłam się za 'W Paryżu dzieci nie grymaszą', podoba mi się nawet.
Miłego!
 
Lookata U każdego inaczej z tymi zębami. Zdrówka dla Was !

Aneczka no już z półtora tyg mala bez chcą tylko dawalam jej Wit D z paroma kroplami mojego mleka ale wczoraj już z mm dałam bo ja się lecze. Mamy przecież zaraz jechać do tego Poznania i musimy być zdrowi. A co do odstawienia to jest ok. Mała tylko parę razy nie chciała od raZu zasnąć ale nie ze ryk ze chce cyca tylko po prostu nie była śpiąca... na kubek z mm sie cieszy :) wiec jest ok. Pije w dzień i po kapieli. Najgorzej chyba było jak karmienie o 17. Zlikwidowalam bo mala widać było ze coś chce. Przytulala się i marudzila ale to ze 2 dni i potem było normalnie A z wieczornym to tylko 1. Dnia zaplakala chwilę jakby z żalem ze idzie spać bez cyca ale teraz to już jak jest zmęczona to pije normalnie mm i ja klade... ehh oby nam przez ten szpital tylko sie nie rozregulowala... tN spodziewam się ze będZie cięŻko z nia ale mam nadzieję ze jak wrócimy do domu to będzie ok
 
no to fajnie, że w miarę bezproblemowo Wam poszło :-) u nas zasypianie bez cyca ok, jeszcze mamy nocne pobudki, ale i tak w ciągu 3 tygodni duży sukces - wywaliłam Małego z łóżka + samodzielne zasypianie, więc stopniowo.
a my teraz mamy inny problem - musimy zdecydować, czy Starsza idzie od września do szkoły, czy zostaje w przedszkolu. Az mi głowa puchnie. Dzis było w p-kolu zebranie. Nie ukrywam, ze wolałabym mieć narzucone, a nie samemu podejmować decyzję, bo jakiej byśmy nie podjęli, to będą plusy i minusy :-( ech.
 
A dlaczego uważasz ze kazda decyzja ma plusy i minusy ?
Gratuluję postępów w takim razie. Może pobudki też się zaraz same ustabilizuja. Trzymam kciuki
 
Dobry wieczór

Lookata twoja już tak śmiga. Szok. Moja jeszcze sie nawet nie puszcza żeby stać a dzień młodsza.

U nas zęby to 2x dolne jedynki i 1x górna i druga górna chyba też idzie.

Kurde ja jeszcze nie odstawiam od cyca ale wczoraj troszke o tym myślałam. Za leniwa jestem kurde.

Kifsi super rzeczy robisz.

Zdrówka chorowitkom.
 
reklama
Do góry