reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

dobry.
Ale tu cisza.
Kifsi trzymam sie bo co mam zrobic. Czasami mam momenty takie ale to chwilowe.
My nic na Mikolaja. Obkupilam ja w polsce.
Ide robic kaszke malej. Caly dzien cos robimy i nie ma czasu ani usiasc.
Zdrowka dla chorowitkow.
 
reklama
Ojej Ania to pech jakis... U nas już troche lepiej tzn my kaszlemy, ale mala już nie kicha więc szybko poszło, za to dzis nocka z pobudkami i 23., 2.,3.,5., i ostatecznie po 7. Wstala, masakra, za każdym razem nakarmilam i szla spac, o 23. Chcielismy ja bez karmienią uspac ale się darla i dopiero jaj cycka dałam to spokoj... I właśnie dlatego chcialabym odstawic już... Ehh ale jak, jak ona nie butelkowa :/ bledne koło

W dzien zasypia już sama, jeszcze płacze jak ja klade ale zostawiam i zaraz zasypia po 5 min. Więc może przywyknie w koncu i nadejdzie ten moment zasypiania bez lamentu ;)

Jak tam Wasze Mikołajki ? U nas już wczoraj prezenty były więc dzis już spokoj ;)
 
Hej :)

Kuklaki- tulam :)

Ania - zdroweczka :) lacze sie w bolu chorobowym :( moi ze spikami po kolana i kaszlem kolejny weekend :( na dodatek ja tez zasmarkana :(

Szalenstwo mikolajowe trwa :) prezenty rozpakowane - kawe mozna spokojnie wypic :)

Mikolaj przyniosl T zebre z ruchomymi klockami :)

A dla was mamusie najlepszego w mikolajki :)
 
Witam się.
u nas tak sobie - Ada trzeci dzień nic nie je, pije na szczęście, za godzinę znowu do lekarza idziemy. Na razie Mały nie złapał, odpukać. Schudła tak przez ten weekend, biedulka moja:-(
a, i jeszcze moja dwutygodniowa pralka szwankuje i musiałam do serwisu zgłosić. wkurza mnie cos takiego na maxa.
 
Ania zdrowka dla Ady, ehh szkoda dziecka, chcialabys jej pomoc a nie wiesz jak...

Dzis nocka lepiej, tzn byly trzy pobudki z czego trzecia kolo 4. i placz, a nie chcialam znow cyca dawac, bo niedlugo przed tym jadla, poczekalam, posiedzialam z nia godz i zasnela, no i spala do 9. wiec sie oplacilo ;)
Moze czasem musze ja faktycznie przetrzymac z tym karmieniem w nocy
 
Dobry Aneczka zdrowka dla malej. Z pralka nie fajnie, powinni nowa dac jak tak szybko sie psuje, masakra jakie teraz badziewie robia Aga tak trzymac. Kurcze ja mojej w nocy tez cyca daje na kazdy placz, musze to zmienic
 
reklama
Do góry