reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Natasza chciałabym mieć Twój entuzjazm :D Jak budzę się 20 raz w nocy bo głową wali w szczebelki to mi się płakać chce. I później wstanie o 5 rano gotowa do zabawy.

Co do zasypiania to moja dopiero teraz uczy się sama zasypiać a od początku jest na mm. A smoczek w użyciu jest dopiero ze dwa tygodnie. Więc AsiaWro dawaj często smoczka, mimo że pluje. Moją aż na wymioty darło jak jej smoczka dawałam. Teraz sobie życia bez smoczka nie wyobrażam. Idziemy na spacer normalnie a nie jak wcześniej tylko jak miała iść spać. Nieraz biegiem od mojej siostry wracałam co mieszka kilometr ode mnie. Teraz na spokojnie z nią wychodzę.

Muszę w końcu wybrać placki i tort na chrzest ale jakoś weny nie mam. Ale muszę się zebrać bo to już za 3 tyg :O
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulka a masz ochraniacz??? mój też wędruje, rano do góry nogami leży albo w poprzek a ledwo się mieści, ale ochraniacz jest i jest ok
 
natasza,
super to napisałaś - masz świętą rację! Od razu mi lepiej. Dzięki :)

Niestety smoczka Moja już nie chce w ogóle. Jeszcze miesiąc temu nie potrafiła bez niego zasnąć. Teraz się denerwuje i płacze, gdy go jej daję. Cały czas uparcie próbuję ją przekonać, ale z coraz gorszym skutkiem ;)

Po prostu ciężko mi się przestawić..;) Wcześniej Mała spała w nocy minimum 5 h, przerwa, 3-4, przerwa, i godzinka-dwie. A najczęściej to przesypiała całą noc do 5-6. To był piękny okres :D Teraz to mam kolejny mini-nawał, ale to dobrze - znaczy, że więcej je.

W ogóle to Mała już potrafi podpierać się na dłoniach i podkurczać nóżki pod siebie. Lada moment zacznie raczkować, a to takie energiczne dziecko - aż się boję co to będzie jak zacznie chodzić ;) :D Ten czas tak szybko leci ;)
 
Nacias i Asiawro upały się skończyły można fajnie pospacerować po parku może jakiś wspólny spacer ?? Razem raźniej ;) jesteście chętnie? ? Może jeszcze ktoś?? Ja jestem mobilna więc mogę gdzieś dojechać we Wrocławiu .
 
reklama
Moja odkąd załapała lepiej przekrecanie na brzuch to już całkiem wedruje po lozeczku, gorzej jak nie może,ręki wyciagnac i się wkurza i krzyczy.

Zgadzam się ze karmienie to fajny czas, kiedyś nawet nie myslalam ze to trochę polubie, coraz czesciej myślę ze jak już odstawie ja to jeszcze za tym zatesknie, jednak za 2-3 miesiace chce kończyć karmic, narazie często zasypia przy cycku ale zdarza się ze i zasnie bez więc może nie będzie tak zle a jakos nie jestem za karmieniem dziecka starszego jak rok ale to moje zdanie :)
Górzej ze moja totalnie nie chce się przekonać żeby pić z butelki, narazie daje choć wodę czy coś i jest problem. Napije się tyle co skapnie jej.. ;)
 
Do góry