reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dziewczyny,
moją Małą dosięgła ciemieniucha. Poczytałam trochę o sposobach jej usuwania i zastanawiam się czy warto kupować Olejuszkę, czy faktycznie maść bepanthen wystarczy? Jakie Wy stosowałyście metody?

Moja miała masakryczną ciemieniuszke, normalnie jeden gruby strup, natłuszczałam i nawilżałam wszystkim co się dało (olejki, oliwki, kremiki) z pół godz. przed kąpielą i w kąpieli dużo odpadało, a po trochę wyczesywałam, ale tak naprawdę to zdarzało się mi odrywać płaty ze skórki, zanim pozbyłyśmy się całości trwało to dobre 2tyg. Ale tak jak mówie u nas była masakra, u starszej miałyśmy tylko ciutke nad czołem i nic na to nie stosowałam bo samo się wyczesało po jednej czy dwóch kąpielach, a teraz :-[
Jeju współczuje wam upałów u nas jak zawsze trochę chłodniej na polu 27,a w mieszkaniu 25,całkiem znośnie.:-)
 
hej

jeszcze 3 dni i jedziemy :D upały są dramatyczne dzisiaj 37 stopni :/ :/

mój malutki jak z nim podchodzę do lustra to tak się śmieje, że szok :D do tego czasem wygląda jakby próbował pełzać na brzuchu
śmiesze bo ani nie siada ani przewrotów nie robi płynni a do chodzenia sie szykuje hehehehehe ;D


dygotka to super!

aga u nas też miało być chłodniej-czyt 33 stopnie :D a jest że 38 :/ na jutro :/
 
zobaczymy, chociaz pare stopni mniej by mnie ratowalo ;) mala przy kapaniu w wodzie sie4 ochlodzila to odzyla lekko bo juz nawet bawic sie jej nie chcialo :) a wodzie to jak ryba sie rzucala :D

mi tam cieplo odpowiada tylko dziecka szkoda az, bidulka sie nie ochlodzi nawet, teraz na wieczor to juz lepiej jest, mysle czy nie pojsc na balkonie posiedziec bo fajny chlodek teraz :p ide najpierw kapiel chlodna wziac :D
 
Upał, upałem, ale ja pogodą jestem wniebowzięta. Wkońcu w Zakopanem czuje się, że jest lato. W zeszłym roku praktycznie całe wakacje trzeba było w kaloszach i kurtce przeciwdeszczowej chodzić, poprzednie lata też pogodą nie użekały, owszem bywały upały, ale dla nas mało odczuwalne i krótkotrwałe, a teraz praktycznie cały lipiec był super z wyjątkiem paru dni, no i sierpień zapowiada się podobnie. Co prawda współczuje wszystkim, którzy muszą chodzić do pracy. Ale biorąc pod uwagę że o 20:30 u nas jest 24 stopnie na dworze to każdy może się jeszcze nacieszyć pogodą.;-) Kurcze ja tak kocham taką pogodę, że naprawde powinnam pomyśleć o przeprowadzce do Afryki ;-) :-) :-) :-)
 
reklama
A ja nie cierpie takiej pogody :-/ ona mnie wykańcza i moje dziecko tez..
Dzis byliśmy w aquaparku ale nawet tam w wodzie nie zaznaliśmy orzeźwienia bo woda jak zupa....
Godzina 21.50 w pokoju 31.5stopnia..jak żyć?;)
 
Do góry