reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli,
ja wyczytałam, że jednak dentinox ma w sobie mniej chlorowodorku lidokainy - w 1 g żelu: 3,4 g, podczas gdy bobodent ma go 5 g ;) Ale fakt - bobodent ma suchy wyciąg z rumianku, a ten drugi nalewkę (choć przyznam - nie znam się na chemii i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale to drugie kojarzy mi się jednak bardziej negatywnie ;) ) i wydaję się bezpieczniejszy.

Dziewczyny,
nie twierdzę, że to na pewno ząbkowanie. Po prostu prócz ślinienia, występują też inne objawy, charakterystyczne dla ząbkowania. Pożyjemy, zobaczymy :)

Jesteśmy już po drugiej wizycie u rehabilitantki. Dostałyśmy nowe ćwiczenie. Ogólnie Mała już ma się dużo lepiej, a to tylko tydzień ćwiczeń. Teraz od godziny non stop gada i przed chwilą przewróciła się z pleców na brzuch - choć jeszcze rączki nie pociągnęła i pewnie to przypadek, ale już coś zaczyna się dziać :) Wędruje po tej macie, jakby ją ktoś nakręcił :D
 
reklama
na zabkowanie podobno dobry jest preparat Camillia - calkowicie z naturalnych skladnikow :) kolezanka polecala sama jeszcze nie stosowalam takze jakby byl lipny to nie zganiajcie na mnie :)
 
Asia bylam u babki i tez mam srednie zdanie na jej temat :-/

My używamy bobodent i jak mu tak pomasuje dziąsełka to jest chwila ulgi

My mamy ok 7 karmień na dobę :) i wypija w dzień nawet do 250ml herbatki
Dziś się ważyliśmy i jest 7830g :) 840g w 5 tygodni więc już ewidentnie mniej :)
 
a ja u starszj mam ospe, u młodszej 39.3 i wesoło jest.... ząbkuje????????????

młodsza je chyba co godzine w nocy. Ostatni tydzien mam taki przerabany ze tylko sie połozyc i spac
 
hej :)

aylin - zdrówka dla dzieciaków :-)


u nas około 8 karmień :) a dziś się dowiem czy po problemach z przybieraniem na wadze zaczął ładnie "tyć " , bo mamy wizyte kontrolna u kardiologa i echo serducha :)

co do ząbków to mój starszak urodzony pod koniec czerwca w październiku miał juz pierwszą jedyneczke :-) teraz młodszy też pcha łapki do buzi i nie tylko, więc nie zdziwiłabym się jakby się coś wykluło :-) za to córce mojej znajomej ładnych kilka miesięcy dziąsełka dokuczały zanim pierwszy ząbek się pojawił :tak: i tak miała z wszystkimi ząbkami , obecnie 3 latka i jeszcze ostatnia piatka się nie pojawiła :-)
 
reklama
Dziewczyny,
moją Małą dosięgła ciemieniucha. Poczytałam trochę o sposobach jej usuwania i zastanawiam się czy warto kupować Olejuszkę, czy faktycznie maść bepanthen wystarczy? Jakie Wy stosowałyście metody?
 
Do góry