reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli,
taki żel mocny nie jest. Chodzi o to, że kiedyś lekarz przepisywał/doradzał jakieś silniejsze środki, ale już się od tego odchodzi - tak mi powiedziała pediatra.

Pat,
no właśnie lekko są. Mam wrażenie, że jedynki prześwitują. Zastanawiam się czy może zabrać ją do swojej dentystki, bo w piątek się wybieram, to bym miała pewność co to jest i co z tym robić ;) Bo jeśli to nie ząbki, to może jakieś zapalenie itp. Bo coś jej ewidentnie dokucza.
 
tzn jakie? bo mi się wydaje, że lidokaina nie jest taka słaba.. niby nie dużo ale jednak ..

mój się urodził z dwoma bielszymi miejscami w miejscy dolnych "1" ....
 
Pat,
o ile wiem, wszystkie tego typu specyfiki mają w składzie lidokainę - stosuje się ją ogólnie w lecznictwie, szczególnie w stomatologii, ale też w mniejszym stężeniu właśnie w żelach dla dzieci.

Taki żel polecono mi w aptece i lekarz też nie miał nic przeciwko. Poza tym skoro jest on dla dzieci, to nie może być tak szkodliwy. Tak czy inaczej stosuje się go max 3 razy dziennie - my stosujemy 1-2, bo fakt faktem capi trochę nalewką i myśleliśmy by poszukać może czegoś innego.

Doli,
to mu się długo przebijać przynajmniej nie będą ;) Moja nie miała wcześniej takich białych śladów.

Z tego, co wyczytałam bobodent ma podobny skład, więc pewnie nic innego się nie znajdzie i pozostaje masowanie dziąseł i gryzaczki.
 
Asia bobodent ma dużo mniejszą ilość mg lidokainy jeśli już tak wnikamy w szczególy

no dobra, nie ważne, Twoja córka i to TY ją widzisz/obserwujesz itp więc wiesz najlepiej

mój pcha łąpska po nadgarstki więc chyba mu "5" idą hahahahhaa :p :p skubaniec ma połyk :p
 
Doli no to ja nie na biezaco, myslalam ze u was dalej takie czeste karmienia. Ja z jednej strony karmilabym rzadziej no ale nie chce żeby był problem z ta waga jej. A w nocy to przesypia podobnie, od 21. Gdzieś do 6. Zje i jeszcze czasem pospi do 8-9.

Kuklaki nie no to ja jej nie zamierzam nawet dawać na slonce, ale z reguły jak już tak grzeje ta ja zakrywac pieluszka a jak bardzo gorąco to lepiej się nawet nie ruszać z domu.
 
reklama
Hej trochę Was czytam, ale generalnie nie mam kiedy porządnie odpisać :-)
 

Załączniki

  • 1438789917665.jpg
    1438789917665.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 47
Do góry