reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asia ja byłam w puchatku pierwsza wizyta to konsultacja i kladyfikacja na rehabilitację a pozniej czekanie ok 3 mcy

Pat Doli mega imprezy ;) my tylko skromnie 10 osob :) tylko nahbluźsi ake gdyby m rodzina dojechala bylo by nas 16 osob :)
 
Masakra... :( Czyli i tak będziemy musieli iść też prywatnie.. Nie wyobrażam sobie czekać kolejne 3 miesiące, jak nie dłużej. Lepiej już coś zacząć.

nacias,
po tym jak piszesz, wydajesz się być radosną i otwartą osobą. Uśmiechaj się więcej do zdjęć ;)
 
Asia wro, z reguły jestem radosna :) Tylko nie podobam się sobie z uśmiechem :p Może to przez to, że kiedyś miałam baaardzo krzywe zęby i pomimo, że teraz są w miarę proste to niechęć do uśmiechu na zdjęciach pozostała :)
 
Nacias pięknie mały je i wogule fajny chłopak
Asia my też termin na rehabilitacji dostaliśmy za 9 tyg a wiadomo ze u takiego malucha to ważny każdy dzień wiec prywatnie tez będziemy chodzić

Gucio dostał katar :-(
 
A ja spac nie mogę... Czekam z pełnym cyckiem aż mi się mala obudzi, nie da rady spac...

Dygotka zdrowka dla Gucia

Asia wro moja ma to samo na dł. Już bym jej 68 zaczęła niektóre ale za to szerokie beda ;) mi też nie mierzą ale jak sama próbowałam to ok 62cm już ma raczej.

Dziś mi się śniło ze poszlam ja zważyć i przytyla prawie pół,kilo w 4 dni ha ha chyba się za bardzo ta waga przejmowałam :D
 
Nam został jeszcze ok miesiąc czekania więc spokojnie czekamy na termin pediatra i polożna mówiły aby narazie kłaść dużo na brzuszku i wystarczy. My chodzimy na basen Adaś uwielbia wodę wogule się jej nie boi i fajnie pływa to nam bardzo pomaga przy słabszym napięciu mięśniowym no i głowe po basenie fajnie trzyma :) narazie chodzimy sami dla siebie a od września mały na naukę pływania :)
 
reklama
Do góry