reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat jak sie ciesze!!!!! Oby tak dalej! &&&&&

Sataga bidulinka mala :( 2 miesiace?!? Ja tez mialam nosic taka poduszke ale zakladali mi tylko na wizyty i konowal sie zachwycal jaka to niby wielka poprawa! Ja bym pewnie z innym lekarzem sie skonsultowala...
I to tyle. Zmykam spac.

Nacias witaj slicznego masz synka wojownika :)
 
reklama
aaa wlasnie zapomnialam napisac
PAT nawet nie wiesz jak sie mega ciesze ze jest poprawa i szansa na to ze sama ta cholera peknie
trzymam kciuki za kolejne dni - swoja droga dobrze doczytalam ze dopiero w poniedzialek wizyta kontrolna ??
 
Karina, masz rację, że warto. Zrewidowałam swoje poglądy, za bardzo innych słuchałam, a trzeba jednak samemu spróbować jakiejś metody i wtedy się wypowiadać.

Aneczka, mamy taką samą ilość ćwiczeń, tylko jedno zmodyfikowane i ta nowa wersja jest trudniejsza.

Babydust, a gdzie teraz jedziecie? Fakt, takie upały trudne do zniesienia i dla nas i dla maluszków, moja chyba znowu w samej pieluszce w weekend będzie i w domu, bo mimo wszystko chłodniej...
 
U nas dzisiaj taki upał. Nawet jeszcze teraz gorąco. Mała śpi w body z krótkim rękawkiem, przykryta tetrą przy otwartym oknie.
 
Margo a ja zazdroszcze pogody:) fakt ze dla dziecka to nie fajne.

Sataga biedna:/. Moj identyko paluchy albo piastki w buzi niedlugo dojda nogi;)
Super pomocnik to nie dziwne ze szafa tak fajnie wyszla.

A co do gier i ksiazek to nie macie tego
duzo uwierz:) IMG_20150702_064715.jpg
IMG_20150702_064644.jpg

Sory za garnitury na szafie ale jeszcze sie nie rozpakowalam do konca:)
 

Załączniki

  • IMG_20150702_064715.jpg
    IMG_20150702_064715.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_20150702_064644.jpg
    IMG_20150702_064644.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Pat super ze poprawa !! Oby tak dalej :)

Nacios ale był malusi a teraz dogonił rówieśnikow

Nacios ja też z Wrocławia :) a z której części jesteś?
 
Karina super dzieciaczki i zabawka :) Emili lubi stać w tym stojaku? Z kilogramami super!! Wielki szacun

Sataga no kiepsko :-/ kijowy lekarz że usg nie zrobił :-/ teraz mała będzie się złościć i jej się nie dziwie..łóżeczko ma śliczne :)

Kifsi u nas też 10 osób dorosłych plus Adaś i trzylatek:)
Mój ostatnio wkłada do buzi wszystko co się da a ręce i pielucha najlepsze :)
 
A co do wagi to ja mam w tej chwili 8 kilo mniej niż przed zajściem w ciążę, 4 kilo mniej od najniższej wagi w ciąży (co prawda mam z czego zrzucać) jeszcze 10 kilo i znowu będę laska :)

No to marela mam 1.5 roku żeby Was dogonić :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
milia jedziemy w gory z postojem jutro we Wroclawiu :)

u nas tez duzo gier ale staralam sie oddawac na biezaco te z ktorych wyrosli bo bym nie ogarnela ilosci :)

Margo wlasie ten wyz z upalami ma centrum nad Dania i Szwecja a do Norwegii to juz niedaleko
w NIemczech tez mega upaly - moj brat ktory jest zimnolubny nie jest zachwycony ;)
 
Do góry