reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina ale fajny stojak ma Emily i sie może tak na stojąco bawić.

Witaj Nacias. A jak ma twój mały na imię? Śliczny jest.

Pat świetne wieści.

Milia och znowu nowe ćw. napewno załapiesz jak robić. No to Małgosia mu zrobiła psikusa hahaha. Kurcze też musze do dentysty, mało bólu życze.

Sataga bidulka mała. Moja też pcha piąstki i sie ślini. Super odnowiona szafka.
 
reklama
Milia80 wydaje mi sie ze warto z ta rehabilitacja itd ..., chodź mega efektów nie widac ..., ale my sie nie poddajemy :)

Biedne te nasze dzieci ze sie tak meczyc musza :(

Doli myslisz ze jakies choroby odrazu dzieci załapią ??? Nie mozesz najpierw sobie zrobić wstępnych oględzin ? :)

Sataga ojej ale bidula :(
Napewno ciezko do zaakceptowania z ta ,,Pieluchą"

Kubus tez łapki do buzi wsadza [emoji16]
Dzis sie prawie z pleców na brzuszek przekręcił :) łapka mu przeszkadzała troche ...

Sataga super szafka :) [emoji108][emoji106]
 
Termin na chrzciny w lokalu zaklepany, jeszcze kościół..

Karmie małego i idę biegać...

Karina a cholera wie.. Może nie być nic 9mc a może być co tydz..

Asia no fakt, jednak jak są dzieci to myśli się inaczej...
 
Hej!
Widzę, ze Sataga się odezwała :-) Sataga, moja Starsza nosiła też taką poduszkę, przyzwyczai się, spoko:-)
Nacias - witaj!
Pat - nie doczytałam całosci,ale chyba u Wojtusia lepiej?
Karina - pomysłowa zabawka:-) robione najlepsze!
Milia - dołożyli Wam jeszcze jakieś ćwiczenia?
Dziewczyny, więcej nie doczytałam, przepraszam, zajrzę jeszcze na fb na chwilę.
Dobranoc!
 
Czy Wasze dzieci zaciskają jeszcze piąstki? Karol zaciskał, potem trochę rozluźnił. Jak załapał chwytanie jeszcze nie w pełni świadomie to zaciska znów częściej... To tak powinno być?
 
reklama
nacias nie wiem czy tak powinno byc ale u nas jest identycznie :)
Basia przestala zaciskac tak mocno a jesli juz zaciskala to z kciukiem na zewnatrz a teraz jak lapie rzeczy to znowu zaciska na dodatek z kciukiem do srodka
dzisiaj dalam jej do raczki smoczek za to "dyndadelko" trzymala a po chwili sama wsadzila sobie smoka do buzki :) :) slodka :)
wczoraj przed kapiela pokazalam malej ze mozna za stopki lapac i dzisiaj juz sama probowala ale jej nie wychodzilo :)


a my walczymy z pakowaniem i jestem powoli zniechecona :( i nie ogarniam :(
bo musze na 2 walizki sie spakowac jedna mi tata zabierze ale poukladanie tego co moge oddac a co musze miec ze soba mnie meczy
hihi_anim.gif

jutro cos czuje ze z panika w oczach bede dopakowywac wszystko co zapomnialam :(
no i ta upalna prognoza :) ja sie ciesze ale Basia cos czuje ze zadowolona nie bedzie ;P dzisiaj na dzialke na troche pojechalam i przy 28 stopniach miala problem zeby zasnac :(
 
Do góry