reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja tez jestem za grupa na fb :)

Dla odmiany dzis Zuzulka dala mi popalic... pol nocy plakala, spala po pare minut, nie chciala jesc... ani nic... ech... jestem wykonczona... jak nie Mikus to mala...
 
reklama
Hej mill, może to i skok, moja tez czasem die wygina, a ze spaniem to raczej ma ze więcej się budzi ogólem w dzień to już mało co spi ;) może minie u ciebie ;)

To co z tym fb ? :)
Moja w końcu normalnieje ;) spala prawie do 6. :D

Doli ja pierdziele, moja ns ogół 8karmien na dobę, z tym ze dwa to pod rząd, na dobranoc ;) tylko przez ten skok miała więcej bo mi się w nocy budzila
 
hehe Doli dobre.

Widze że nie tylko u mnie Meksyk dzisiaj..
Mojej się coś dzisiaj poprzestawiało i tak od godziny 11.oo z cycka w ogóle jeść nie chciała. Ok 14.00 zjadła 150ml mojego odciągniętego, później ok 17.00 pociumkała z piersi 5 min i ryk... widziałam że głodna a jeść nie chciała... :baffled: Później kąpiel, butla 120ml znowu mojego odciągniętego i do wyra no i ryk.. dopiero usnęła. Nie wiem co jej się porobiło. Jak nie będzie chciała jeść z cycka to będę miała problem z laktacją a wtedy to będzie duży problem bo ona nie chce mm jeść więc ogólnie dzisiaj mam doła.
Jestem sfrustrowana bo widzę że dziecko głodne a w żaden sposób pomóc jej nie mogę.. ech..
Moja ma tak od 2 dni. Nie wiem o co biega. Jak ją odkładam śpi max pół godz. budzi się z wielkim płaczem, jak chce dać cyca to jeszcze gorzej płacze, jakby mleko ją parzyło, a jak ją odłoże to ssie palce, rączki i płacze jakby z głodu, jak znów próbuje dać cyca to ryk, szarpanie, jak nawet złapie, to zaraz dławi się mlekiem i znów ryk i tak w kółko, w nocy ok. Jak zwykle 21:30 zasypia, 2, 5, i 7 pobudki( zazdroszcze wam dzieciaków długośpiących-choć u nas nie jest już tak źle).
W dzień dwa, trzy razy ją nakarmiłam nosząc na rękach i chodząc po pokoju i chyba to jest sposób(butelki poki co mała jeszcze w ustach nie miała)
Mam do Was pytanko czy któreś z waszych dzieci ma sapke? Moja chyba ma, muszę iść z nią do lekarza, bo mi jej już szkoda, z początku to było takie charczenie noskiem, ale mało uciążliwe dla nas, potem myślałam, że to katar, ale nic z noska nie wypływało, a cały czas słychać było, jakby nosek przytkany był, a od paru dni w nocy mała ma problemy z oddychaniem, w dzień niby ok, tylko czasami słychać charczenie, ale w nocy, zwłaszcza nad ranem, masakra, mała dusi się, płacze, kropie to solą fiz. ściągam katarkiem, smaruję maścią majerankową, ale ciągle jest tak samo i chciałam zapytać czy któraś z was też to ma czy była u lekarza i czy coś z tym da się zrobić, bo z tego co czytałam to dopóki dziecko nie zacznie siadać to można tylko łagodzić te objawy.-:-(
 
aga haha u mnie "norma" to 12 jak jest 10 to się zastanawiam czy ok :-D:-Da wczoraj licze i..16:-D

dziś już 5 było..ryczał i ryczał do cycków bo zeżarł wszystko..dałam mm i 100 ml zjadł. głodny był.teraz śpi
 
a ja konta na fb nie mam:-( nie chciałam zakładać.
Mały spał od 17.50 do 7.30, oczywiście z przerwami na jedzenie :-) za to ja po45 minut zasnęłam z książka w ręku;-)
 
Hej :)


Ja dzis umieram i to nie przez dzieci :( mam taki katar ze masakra , nos zatkany , oczy lzawia , ledwo zyje :(

Aneczka - mi wieczorem zazwyczaj wystarcza 10 minut i juz spie :) najgorzej jak z m zaczniemy cos ogladac a ja zasypiam po chwili :)

Doli - 16 razy , niezle:) ja juz dawno skapitulowalam i od 2-3 mlody laduje ze mna w lozku :(

Mill - witam :)
Myla mi tez cos forum na tel szwankuje , juz kilka razy posty zezarlo :( a na powtorne pisanie czasu brak :(

Olusia - trzymaj sie :) z dwojeczka maluchow to zmeczenie do kwadratu :) ja bym pewnie nie dala rady :(


Karina - biedna Emily :( oby leki zaczely szybko dzialac :)

Pat - gratki zdania egzaminu :)


Ale wam zazdroszcze spiacych dzieci :) moj to coraz mniej spi :(
 
Doli - ja tydzien temu je robilam z nektarynka i truskawkami :)

Dzis z tej stronki malinowa chmurka w lodowce dochodzi :)

Sorry za post pod postem :(
 
reklama
Doli, kupa była przy karmieniu jak ją wybudzilam o północy. Potem znowu do 6 spała, karmienie i do 9 pociagnela. Mam nadzieję że będzie dobrze przybierala bez tego jednego nocnego karmienia.
Ja jak najbardziej jestem za grupą fb. Tam bywam częściej.jak mogę Was znaleźć? Ja tam jestem Aleksandra Anna. Zdjęcie mam jak jem maliny :-)
Lei to jak będziesz wiedziała ile Twoja waży to daj mi znać proszę :-)
 
Do góry