reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia oby Ci to minęło.. Normalnie mi się mój sn przypomina bo było dokładnie tak po... :(

Chłopaki już spia, ja jem kolacje,chlop na lotnisku czeka Na wylot
 
reklama
a ja nie moge uwierzyc w swoje szczęście - Młody śpi od 17.50!!! jadł dwa razy, ale śpi. Starsza właśnie zasnęła, meza nie ma, w domu ogarnięte, zaległam książką:-) boję się zapeszyć! Dobrej nocki!
 
Aneczka oby pospal :) :)

Moja spi od 20-tej. Padla w minute. No ale przez caly dzien spala 4 razy po 10 minut :/

Doli po sn mnie kuzwa tak nie bolalo :(
To dzis leci?? Slomiane wdowy z dwojka dzieci hehe
 
Doli no wlasnie tak cos mi switalo ale nie bylam pewna :D
Mialam byc dzis,pozniej ze jutro ale nie jestem w stanie wsiasc i jechac 300km z dwojka dzieci po tym zabiegu :/ wiec niedziela lub poniedzialek... juz sie nie moge doczekac :) dzieci o 20-tej do lozka i relaks :) :)
 
tabasia po sn jedzie sie jeszcze na hormonach - moze wtedy i boli tak samo ale odczucie jest zupelnie inne ://

heh u nas mala przesypia chyba skok znowu :D bo caly dzien spi :) miala tylko 3 przerwy w spaniu po ok 1,5 godz i jak zasnela na spacerze o 17 to spi juz na noc chyba bo nie obudzila sie nawet wyciagana z fotelika co jej sie nie zdaza :) nakarmiona na spiocha po 20 wiec chyba glodna nie jest :) spi w ciuchach z calego dnia i pelna pielucha :D bede musiala zmienic pieluche przed nastepnym karmieniem :-D
 
Babydust moja tak samo dzisiaj prawie cały dzień śpi a przedwczoraj prawie cały dzień nie spała, może odsypia albo co?!

Doli to jutro zdaj relacje jak pobyt m
 
reklama
Do góry