reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dobry :)

Milia pytaj sie na rehabilitacji czy mozesz video zrobić zeby w domu ćwiczyć .. U nas pozwalali ... I bardzo pomagało :)

Ja bym sie tym nie zamartwila ze Małgosia za mała jest ..., trzeba tylko na wagę uważać , ale z tym jeszcze czas macie ...
Emily hmm jeszcze za wczesnie zeby powiedziec czy leki sa dobre ( jeszcze 2/3 tygodnie ) bo dopiero ma ta dawkę co trzeba ...
No remont uciążliwy , ale za to bedzie ładnie i łatwiej :)

Mila śliczna fotka :)[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Ja nie mam chrzestnych ... Tylko dla Emily chrzestna ... A tak ... Masakra :(
A byle by było tez nie chce ..
 
Hello,

Doli podrzuć mi ze dwie tutaj. Smaka mi narobiłaś że hej,
No Pani Matka może się zreflektowała że wnuki ma.
Kuklaki nie musiałam tym razem podatku płacić bo to był prezent i rzeczy używane a nie kupione.
Mila fajne to nosidełko.
Milia dużo tych ćwiczeń ale to wszystko dla dobra Małgosi więc na pewno dacie radę :)
My zdecydowaliśmy że chrzcimy nasza Małą ale kiedy jak i gdzie - nic jeszcze nie ustaliliśmy i zupełnie nie mam głowy żeby się za całą organizację zabrać. Jak już to pewnie wrzesień/październik.

Moje dziecko mnie wczoraj wykończyło - pomiędzy 8.00 a 20.00 miało kilka drzemek ale w sumie (zapisywałam na kartce) spała niecałe 2 godziny :szok: Marudna była strasznie. Była tak zmęczona ze zasnęła na przewijaku kiedy ubierałam ją po kąpieli i spała od 20.00 do 2.00 bez przerwy na karmienie (próbowałam nakarmić na śpiocha ale nawet imadłem bym buzi nie była wstanie jej otworzyć) Za to o 2.00 jak się przyssała to jadła przez 30 min :eek: Dziś wróciła do normalnego zachowania całe szczęście.
Złożyliśmy wniosek o paszport - zdjęcie zaakceptowane huraaaaaa :Tak więc za 2 tyg możemy jechać na urlop DDDDD W poniedziałek składamy papiery do ambasady o rejestrację i drugi paszport. A we wt szczepionka. Już mi jej szkoda jak sobie pomyślę jak przeżywała pierwsze szczepienie.. :hmm:
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!
Podczytuję Was, ale coś czasu mi brak. zaraz ma być teściowa, bo mój z teściem pojechali po samochód (hurra!!!) i pomoże mi w kąpieli itd. Nie poodpisuje Wam. Trzymajcie się ciepło i niech dzieciaczki grzeczne będą. Mój dziś dużo śpi:-) no i dobrze, bo wczoraj po 23 zasnął. Buźka!
 
Doli, już kiedyś pisałam, że drożdżowe to dla mnie największy horror... Wyrabiasz ciasto ręcznie czy mikserem? Ze 2 razy wyszło mi takie zwykłe ciasto drożdżowe z jabłkami, ale ręczne wyrabianie to koszmar, a miksera nie mam.

Karina, właśnie ćwiczymy w domu :) Rehabilitacja, na którą chodzimy służy właściwie temu, żebym ja się nauczyła robić ćwiczenia Małgosi.
Też nie mam chrzestnych :(
Zdrówka dla Emily &
 
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu :) mały dostał tylko na żółtaczkę a za miesiąc reszta. I mamy skierowanie do poradni bo podejrzewają wzmożone napięcie u małego. Czyli jak zwykle coś ;)
 
Pat, z kimkolwiek teraz rozmawiam, to wszyscy mówią, że ich dzieci miały wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe... Nie martw się, pójdziecie do poradni i zobaczycie, czy to się potwierdzi i jakie ćwiczenia ewentualnie Wam zalecą.

Asia, ja mam Taf Toys, bardzo ładna, mięciutka, pięknie wykonana. Z przesyłką zapłaciłam ok. 180 zł.
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry