reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki na 14:30......

Do picia zawsze daje przegotowana wode. Uzyeam filtrow brita.
Buzke na poczatku mylam przegotowana woda,teraz obmywam jak sie kapiemy,duza kobitka juz z niej ;)
 
reklama
Kuklaki,
ja czasem daję małej wody przegotowanej i ostudzonej. Ale tylko wtedy, gdy jest bardzo gorąco a mi cycki odpadają ;)
Tak samo buzię myję przegotowaną wodą.

Co do ziół - tu też trzeba uważać, bo nie wszystkie herbatki ziołowe są dla dzieci, np mam w domu koper włoski, wiem, że dzieciom też można podawać, a na pudełku jest napisane, że nie jest zalecane dla dzieci poniżej 4 lat, ze względu na brak wystarczających danych. Trzeba by więc szukać takich specjalnie dla maluchów.

A pediatra powiedział czemu wody nie?

Tabasia,
również trzymam kciuki.
 
Poziom zmęczenia coraz wyższy, wzięłam widelec do zupy i jem :D

Mały mi się tak obsral że prawie się poryczałam nad nim...

Tabasia ćwicz to co ci pasuje;) ja też nie lubiłam biegać, to była moja zmora ale samo przyszło, poznałam fantastycznych ludzi :)

Kciuki za zabieg!!!

Aneczka to są wirusowe infekcje.. Lata, bo tyłek mu ożył już wczoraj, nudzi się a ja na głowie staje..

Na badania to za wcześnie... Może jedz normalnie??? Bo to może wyjść z opóźnieniem.... A odstawic na min 3 tyg trzeba..

Anulka ale żeś dorobiła z tym wożeniem hehe pewnie jej chodzi o kolysanie w ruchu.. Może pojedź po domu wózkiem??

Mój też taka maruda dzień w dzień..

Matik zamontowałam na takich plastikach co się kable zbiera hehe do balustrady w kilku miejscach i trzyma dobrze, a to już 3lata:) tylko nie wiem czy Tobie o taką barierkę chodzi :D


Kuklaki ja raz dałam, pluł wodą i sie rozdarl...

Ja daje ugotowana zrodlana i mm też na niej robię, np. Nestle aquarel

A myję przegotowaną jeszcze ale już będę przestawać..


muszę znaleźć jakieś cw jak Chlop poleci, chyba 8abs będę robić
 
Ostatnia edycja:
ja buzie tylko na poczatku mylam przegotowana teraz podczas kapieli normalnie
a wody jeszcze nie dawalam - u nas upalow nie bylo jeszcze
ale probowalam herbatke dac 2 razy i obie proby to byla porazka bo po pierwszym lyku plula dalej niz widziala ;)
ale generalnie tez jest mowa o tym zeby nie dopajac ze cyc wystarcza ale pamietam ze starsza corka urodzona w lipcu w czasie upalow tak chcialam pociagnac tylko kp ale jak wisiala mi na cycku co 30 min to sie poddalam a jak wypila herbatke to o cyca nie wolala tak czesto :)
 
Ja od początku myje buźkę zwykłą wodą. A jeśli chodzi o picie to jak jedziemy na plażę to biorę jakąś herbatkę zawsze, raz wypije więcej raz mniej. Laury np w ogóle nie dopajalam i jak miała pół roczku i zaczela stałe pokarmy jeść to nie chciała mi nic pić, nie wiedziała do czego butelka służy. Musiałam z nią trochę powalczyć ale w końcu załapała. Dlatego teraz Wiktorowi co kilka dni będę zapodawac jakieś picie w butli żeby potem nie było problemu.

Tabasia ja też biorę nosidelko. W tym tygodniu ma już przyjść. Mam nadzieję że mały będzie chciał w nim siedzieć.
 
Kuklaki - ja nie dopajam, tylko cyc, a myję zwykła wodą, na początku tylko przegotowaną
Doli - no tak nam właśnie powiedziała pediatra, ze na alergologa to za mały. Mam na początek wprowadzić masło i obserwować, jak ok, to trochę jogurtu naturalnego, wg niej jajka mogę jeść, ale obserwować.
ale mnie sąsiad wkurzył - jara w windzie, zwróciłam mu uwagę, to mnie od głupich kobit wyzwał. Ludzie niektórzy są tacy bez sensu, ze aż strach. jednej sąsiadce mąż kiedyś zwrócił uwagę, to mu powiedziała, ze jak mu się nie podoba, to niech sobie drugą jeździ. co tu zrobić z takimi?
 
Kuklaki wodę dałam mu hehe

Aneczka niestety nic, mamy to samo a odezwij się to wojna i złośliwości... Ja mam wiecznie na balkonie syf bo gnoje nade mną mi zrzucają
 
Ja daje herbatkę z Humanny koperkowa i mamy też taka na słodki sen czy jakoś tak. Obie po 1 tygodniu.

PrZemywam jej buzię podczas kąpieli ta woda.

Doli ja butelki od początku myje kranowka tylko używam takiego ekologicznego płynu z rossmana do mycia butelek.

Doli wozenie po domu nie Przejdzie. Musi królowa być na świeżym powietrzu. I do tego w ruchu. Chociaż teraz jesteśmy u mojej mamy w Bloku i śpi na balkonie w foteliku i nie trzeba ruszać. Powietrze jej pasuje :D
 
reklama
Anulka ja tam zwykłym płynem myje a potem wyparzam ale jeszcze z mc i koniec, a do picia w na mleko daje wodę kupna,

Mój usnął to starszy obudzil złośliwie...

Zjadłam już pół czeko :/
 
Do góry