reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia ja jak latałam z Laurą jak była malutka to kilka razy zaliczyliśmy kupę w samolocie i te przewijaki w kiblu dają radę :) ja to się teraz boję że Laurce się zachce siku w czasie lotu i jak ja ją wysadze na kibel z małym :szok:?
 
reklama
Mila ja biore nosidelko. Nie jakiej super ale nic malej nie bedzie jak tak posiedzi 30minut. A kupy boje sie bo wczoraj rece i nogi miala brudne :O

Aneczka moj syn wyrosl z alergii na mleko to dostal na jajko. Przeszlismy na przepiorcze i bylo super. Takze jak najbatdziej mozesz podejrzewac jajo. Mam badzieje ze wszystko bedzie dobrze!!

Oooo moja cisnie. Pewnie od razu pod prysznic pojdzie :D
 
aga - no właśnie nie wiem, czy to na białko mleka krowiego, czy ogólnie na nabiał, czy co. dlatego myślę, czy nie warto tego jakoś sprawdzić. zobaczymy co lekarka powie. ja już od kilku dni pije kawę z mlekiem i nic sie nie dzieje, dużo tego mleka tam nie ma, ale zawsze coś.
 
Tabasia trzymam kciuki za dzisiaj daj znac jak bedziesz po :/

z tym przyzwyczajaniem to tak jest dlatego od poczatku mala kladlam do lozeczka spac i bylo bez protestow
jak wrocilam od lekarza to mama malutka tez ulozyla do spania i tez jej sie udalo :)
 
Hej kwietniowki
Ie wiem czy mnie pamiętacie , ja z majówek :)
Podczytuje Was bo często dużo rad macie dobrych :)

Ale teraz musze odpisać
Dolores ależ pomysł super z ta bramką a powiedz jak ja zamontowałaś?
Ja mam psa z którego sypie sie sierść strasznie ( cocker spaniel) i dlatego zabraniam mu wchodzić na górę , gdzie zastawiam stolikiem :( masakra
Ale teraz musze juz zablokować schody na dole żeby na te schody nawet nie wchodził . No ale stolika na dole już nie postawie :)
natomiast nie cce inwestować w profesjonalna barierkę bo drogie a nie wiem jak długo tu będziemy wynajmować .

Pozdrowienia dla reszty mamusiek
 
Tabasia to jest wlasnie fajne, ze z każdym dniem robi sie wiecej. Ja chyba z 3 tyg ćwiczyłam bo pozniej zapał mi sie skończył! :-(

Ogolnie jeszcze nie czuje sie na siłach zeby ćwiczyć. Boli mnie czasem spojenie i jak bardzo duzo porobie to taki dyskomfort czuje, jakby jeszcze jakies szwy były.. :eek:
 
Lei ja na poczatku odpuszczalam skakanie,pajacyki... teraz juz robie. Ale po zabiegu znow pewnie sie unieruchomie na jakis czas :/ wciagnelo mnie to :)

Hehe wlasnie frytki smaze :p
Jeszcze musze paznokcie zrobic i sie ogolic tam na dole. Aaaaale mam stresa :(
 
reklama
Czesc laski

Tabasia to na ktora idziesz? Kciuki trzymam.

Dziewczyny KP czy tez dajecie dziecia pic? Mi tu mowia zeby nie dawac, pediatra powiedzial ze najwyzej rumianek a wody nie. A najlepiej to nic tylko cyca. A jak dajecie wode to jaka? Kranowe?? I jeszcze z innej beczki, czym myjecie buzie dziecia? Przegotowana woda?

U mnie upal.
 
Do góry