reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Moje dziecko dziś w dzień karmienia po 5minut i koniec za to czesciej,a teraz po kąpieli drugiejehh cycka ciągnie już... pół godz wcina, zapasy chyba robi na noc :D
 
reklama
Dobry wieczór,

Aylin zazdroszczę urlopu. Babydust zazdroszczę wypadu na działkę.
Ja nie wiem czy będę z tym moim dzieckiem mogła się gdzieś z domu ruszyć... W domu wszystko ok a jak tylko jesteśmy w jakimś nieznanym środowisku zaraz jest ryk i to histeryczny. Dziś pojechaliśmy do teścia to się tak rozryczała że musieliśmy wracać. W domu uśmiech na twarzy... nie rozumiem tego mojego dziecka :eek: Ja lubię podróżować więc nie wiem jak to będzie. Nie wyobrażam sobie podróży w lipcu - 2 godzinny lot z ciągłym rykiem? (ludzie mnie zjedzą zanim wylądujemy :baffled:)

Doli ja chyba też będę musiała tyłek z rana ruszać (po południu nie ma opcji a wieczorem jestem tak wykończona że marzę tylko o łóżku)

Sataga zdrówka tam dla was.

Ja wam zazdroszczę tych temperatur. U nas dziś 17 C. Dobrze że piękne słońce.

Wczoraj zamówiliśmy zasłony bo nie idzie spać - całą noc jest jasno :eek: Mieszkam tu 2 lata a jeszcze się nie przyzwyczaiłam.

Widziałam że któraś pytała o pranie maskotek (chyba Kuklaki). Ja nie piorę (na razie) ale wszystkie nowe pluszaki na 24 godziny do zamrażarki wkładam (w worku foliowym) - wybija wszystkie bakterie :)

Dziewczyny dzisiaj cały dzień odciągałam dla Małej mleko bo chciałam sprawdzić ile zjada w ciągu dnia i wyszło mi że ponad pół litra :eek:
 
ponad pół litra :eek:

Margo chyba wiecej niz pol litra :) ja jak karmie 6 razy i nawet jesli wezme norme z puszek po mleku czyli 120 ml to wychodzi 720 ml a wiem ze Basia ma spust i mysle ze ok 800ml wypija albo i wiecej :)

a co do lotu to moze szybko zasnie bo jednak ten jednostajny szum silnikow jest usypiajacy :) albo usnie ze zmeczenia
a jak bedzie krzyczec to moze poloz jej pieluszke tetrowa na buzie zeby zaslonic jej widoki obcego miejsca i sie jakos uspokoi ?

a ja wlasnie zrobilam 2 gulasze - wolowy i wieprzowy i nasmazylam 17 kotletow schabowych - teraz padam ://
nakupowalam w piatek wieczorem i zapomnialam :/ na dzialce pozniej bylam i musialam juz zrobic nie mogly do jutra czekac :( dobrze ze chociaz malz mi kotlety potlukl bo tego nie lubie najbardziej :(
 
Babydust no właśnie mi się tak zdaje że to więcej niż pół litra. Pół litra jak tak teraz liczę to wypiła pomiędzy 11 a 18...

Co do lotu to zobaczymy. Mam nadzieje że zaśnie i problemów nie będzie robić. Zwykle pomaga jak ją do siebie mocno przycisnę i polulam :) Tylko że zazwyczaj przy tym chodzę a w samolocie to raczej się siedzi. No cóż stresuję się ale jakoś musimy przez to przebrnąć.

Babydust to będziesz miała jedzenia że hoho :)
 
margo ja tak wole narobic duzo na raz a potem juz tylko odgrzewac przez kolejne dni :D wiem ze moze smak juz nie do konca ten ale zmeczona jestem raz a nie 5 :)

a w samolocie mozna chodzic moze nie podczas startu czy ladowania ale mozna ;)

jutro jade do ortopedy na 10 i mala po raz pierwszy zostaje sama z babcia w domu :// ciekawe jak to zniesie Basia bo o babcie sie nie martwie :D bo jak zwykle pewnie bedzie wiedziala najlepiej co zrobic z dzieckiem :rofl2:

w netto od jutra sa pieluchy pampers w dobrej cenie 98 zl za 2 paczki 3 po 96 szt czyli 1 szt = 51 gr
 
Ostatnia edycja:
Babydust Basia da radę :) Moja pierwszy raz sama (z babcią) została jak miała dokładnie 11 dni - ja poszłam na pogrzeb teściowej.

Moje dziecko mało śpi w ciągu dnia więc jak już ma swoją drzemkę to biegam jak szalona żeby jak najwięcej w domu zrobić (zwykle robię obiad na 2 dni, prasuję, pranie wstawiam albo staram się coś w ogrodzie ogarnąć)
 
A mi sie wydaje ze skietowanie do specjalisty i na badania nie ma waznosci od okolo roku chyba. W przychodniach itp same nie wiedza ale ja mialam na badania juz 3 miesieczne i chcial nowe to mi powiedzoaly ze jest wazne ze teraz na daty nie patrza.

Ja też nie wiem, jak jest ze skierowaniami. Jak już jest złożone w jakiejś poradni, to mówią, że ważne przez rok, a nie, że do końca roku kalendarzowego. No i jedne poradnie chcą, żeby dostarczyć skierowanie w ciągu 14 dni od wyznaczenia terminu, a w innych można przynieść w dniu wizyty, nawet jak jest odległy. Nie wiem, od czego to zależy.

Sataga, jak sytuacja, macie już wyniki bdania moczu? a temp.? może to 3-dniówka...

U nas straszna temperatura, chyba podobnie jak w Krakowie. Wczoraj byliśmy na pierwszej rehabilitacji m.Vojty, nie było tak strasznie, jak myślałam, ale nie wiem, czy nauczyliśmy się poprawnie wykonywać ćwiczenie, bo coś Małgosia dziś nie reaguje za bardzo na nie... Ciężkie to jest i ogromna odpowiedzialność...
Dziś cały dzień w domu siedzimy, bo na dworze taka duchota... W domu też ciepło, w dzień ponad 25 st., Małgosia w samej pieluszce, a i tak gorąca. Jutro idziemy do neurologopedy już na rehabilitację, a potem do poradni wad i zaburzeń z wynikami.
Aga, moja drobniejsza, 3900g, 56 cm. Martwi mnie to :(
 
reklama
Margo mój też mało śpi w ciągu dnia ale jak zasnie między 16-17 to z przerwą na kąpiel i jedzenie śpi do rana :)

Milia to Małgonia faktycznie drobniutka. A co mówi pediatra? Moze nie ma się czym matrwić.. Jutro idziecie z wynikami do lekarza? Fajnie że ta rehabilitacja nie taka straszna..z czasem wszystko opanujecie i nie bedzie straszne!:) kciuki za jutrzejsze wizyty
 
Do góry