reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia u mnie tez na tel bb wariuje i tez w ratach pisalam...

super ze kolejny rozdzial zaakceptowany ;) nalezy Ci sie odpoczynek :)
Trzymam kciuki za pon, i ogolem za caly tydzien zeby Ci jakos zlecial w takim razie, sporo sie bedzie dzialo uu Ciebie :)
ja w nocy ja spi to nie zmieniam chyba ze obudzi sie na jedzenie to wtedy, ale z reguly to malo i tak ma, bo jak spi to chyba nie robi tak i u mnie tez jedna kupa dziennie, za to czasem jaka... dzis jak zmienilam przed 17. to mysle do 20. dotrwa do kapieli, a tu jak o 20. ja biore, to mokra, myslalam ze siku pocieklo, a tam kupa to az bokami z pampersa wylazla:szok: hmm zaczynam myslec ze po prostu pieluchy dwojki nie ogarniaja juz mozlwosci mojego dziecka :D

U nas burza ogolem slaba, ale za to deszcz i grad masakryczny... nie wiem jak u was ale u mnie to woda jak zaczela splywac z ulic wyzej polozonych to tragedia byla, a ja akurat wyszlam do apteki, najpierw jak lac zaczelo to sie schowalam do sklepu, ale ze przestalo to wyszlam, no i wtedy sie okazalo, ze przez niektore miesca nie da sie przejsc bo wody to do kostek bylo, czulam sie jakbym do wanny z woda w butach weszla...:-D

Przespanej nocki mamuski :)
 
reklama
Pozdrawian z pieknego i goracego hajdùszoboszló..mamy upal..maluchy byly dzis w wodzie i mialy frajde.. mamusia tez poplywala sobie troszke w wodzie i pozjezdzala na pontonie na zjezdzalniach ;-) ale faaajnie...;-)

Karina do prscy juz..loo matko.. ale jak mus to mus..

Tabasia super ze promotorka zaakceptowala kolejny rozdzial twojej pracy.. to pewnie juz z gorki...kciuki za poniedzialek!

Ayilin a gdzie bylas na urlopie?

Myla dobrze ze juz w domku i ze to nie nerki..! Zdrowka dla malej! ;-)
 
Aga, to dobrze, że lepiej jest :)

Natasza, fajnie, ze ten termin się zwolnił :)

Aylin, witaj!

Tabasia, w końcu masz termin i zdążysz przed wylotem, super, tym razem będzie ok!

Mąż przywiózł wyniki i jesteśmy zdołowani :( sprzeczne informacje w necie na temat norm dla niemowląt znajduję odnośnie tsh, ale prawdopodobnie jest za wysokie, co wskazywałoby na niedoczynność tarczycy. A na pewno za niskie ma leukocyty i źle rozmaz wyszedł, czytamy od kilku godzin o białaczkach :( czasem żałuję, że tak wszystko w necie sprawdzam... Czekamy do poniedziałku, mamy wizytę u lekarza.
 
Nie wiem.. tak się cieszyliśmy, że na razie nie ma dodatkowych chorób/wad... Serce zdrowe, wzrok w porządku, a tu białaczka nam wyjdzie :( jak teraz spojrzę na Małgosię, to od razu łzy mi lecą, chciałabym, żeby była zdrowa...
 
Karina Adas dokładnie 3130g :) podziwiam Cię z pracą!!

Tabasia aaa szybko ten zabieg..ale bedziesz miec za sobą ;) tylko żeby tym razem za dużej nie zrobili;)

Milia wszystko będzie dobrze!!:* nie czytaj w necie ja jeszcze będąc w ciąży zakończyłam bo czytając to można się wszystkich chorób nabawić :-/
 
Milia nie doluj sie!!
Na pocieszenie napisze Ci ze mialam IDENTYCZNA sytuacje jak robilam morfologie synkowi jak mial pol roku.
Dr google diagnoza bialaczka.
Wizyta u pediatry - co pani wymysla!!
Otoz, plytki krwi u niemowlat sa jeszcze "niedojrzale" i jezeli sa badane apatatem to aparat "sieje" jak leci i podaje wynik. Tak wiec inne zaliczyl jako leukocyty i stad podwyzszone. Bardziej wiarygodny jest wynik badania pod mikroskopem aczkolwiek u nas tez byly odstepstwa.
Musialabym znalezc wyniki syna bo naprawde bardzo zle wtedy morgologia wyszla i tez bylam zalamana.
A Malgosia na wynikach ma mikroskopowo czy aparatem? Czy nic nie jest ujete??
 
Hahaha Natasza jak nie za mala to za duza :)) babie nie dogodzisz ;)
Szybko zabieg?? Kurde 6 tyg po pologu :p musialam tam pojechac i ich pogonic bo tak to by mnie zima zastala :))
 
reklama
Do góry