reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli, nie wiem, jest wietrznie bardzo u nas, nieprzyjemnie, choć słońce świeci, ale głowę urywa.
Wczoraj spała jak noworodek, z przerwami na jedzenie aż do 15. Do tej pory po pierwszym lub drugim porannym jedzeniu już nie śpi przez kilka godzin, a wczoraj musiałam ja budzić na ćwiczenia i jedzenie, potem do poradni, to w wózku od razu zasnęła i jak wróciłyśmy to jeszcze godzinę spała. Może dziś nadrabia za wczoraj...
Jutro idziemy na pobranie krwi, bez męża, mam nadzieję, że sobie poradzę i że nie będzie bardzo płakała.
 
reklama
Hej. Dziewczyny jestem z malutka w szpitalu :( bylysmy rano odebrać wyniki badan bo ostatnio robilysmy krew i mocz ze wzgledu na ten jej ciągły placz i wyszły zle wyniki moczu, także od razu kazali nam na oddział jechać bo wyniki świadczą o tym ze cos z nerkami... :(
 
Jezu Myla wspolczuje :( :(
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!

Pat u Was tez niewesolo :/ kciuki zeby szybko te guzy sie wchlonely!

Ale te kwietniowe maluszki nam choruja...

I to tyle z pisania bo dziec mnie wola. Jeju jaka ona absor ujaca. A jaka placzka... syn byl latwiejszy w wychowaniu...
 
Myla jednak bakterie w moczu byly :// dobrze ze jestescie pod opieka to szybko zwalcza
Trzymam kciuki zeby jednak nerki nie byly uszkodzone i szybko w domu bedziecie zdrowe i nie placzace i zaczeniecie sie cieszyc soba :)
 
My po szczepieniu, nie było najgorzej. Mała 4760 waży czyli równo 250 tygodniowo. Trochę mi lepiej, byłam w swojej pracy, no i u mamy. Mała dziś chce uspokoić mame, bo praktycznie cały czas śpi. Troche mi lepiej jak czytam, że nie tylko ja mam tak z chłopem, choć nie zmienia to faktu, że nie jest to ok. Jeśli chodzi o starszą, ja ją rozumiem i szkoda mi jej strasznie, wiem, że dla niej nie jest to łatwe, ale pewnych rzeczy nie mogę lekceważyć, a że obecnie jej zachowanie jest całkiem do zmiany, a ja nie mam czasu, żeby jej to po 100 tłumaczyć. Mam nadzieję, że uda mi się to ogarnąć i zapanować nad wszystkim, łącznie z wyegzekwowaniem pomocy od P.:-\ :-) :-\
 
reklama
Asia no to twoja ładniej przybiera

Myla kciuki za was

Doli mi już nawet się z nim gadać nie chce, pierwszy raz odkąd mala się urodziła mam go tak dość... :/

Kuklaki takma też wyświetlacz, jeszcze nie sprawdzalan bo baterii nie było, musimy kupić ;)
 
Do góry