reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Kuklaki no całe szczęście takie nocne atrakcje to nie codziennie :) Moja też dziś tak w pory narobiła że musiałam ją przebierać, przewijak czyścić i jeszcze szafkę koło przewijaka (jak ściągnęłam pieluchę to taką bombę puściła że poleciało na szafkę :-D Może jak podrośnie to na strzelnicę ją zapiszę heh.
Doli może daj starszakowi jakieś zajęcie. Jak będzie miał coś do roboty to mu głupoty do głowy przychodzić nie będą.
 
Kuklaki ja go jutro osobiście do p-kola zaprowadzę,miałam posrany pomysł, żeby oszczędzić dziecku deszczu to mam za swoje..

Margo zajęcie hahaahahhahahaahhaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahaha
przepraszam ale leże :-D
ale on sie umie bawić sam POD ŁOŻECZKIEM ŚPIACEGO HUBERTA najlepiej lol autami z napędem a jak cos to ryło robi także wiesz moje 100% czasu to upominanie go.. mam dosyć i gardło wysiada, chce alkoholu i cygar :-D:-D:-D

a z tym obsraniem po szyje u nas było tak' byliśmy u mojej matki, mąz przewijał, przewinął solidne gowienko ja patrze a ten ma ubrane body z reszta gówna-dosłownie ze 3 łychy stołowe na plecach! a mąż zadowolony, że przebrał hahahahaha

1 raz coś takiego w historii naszej dzieciowej się wydarzyło hahahahahahahahahaahhaah także ten.. kosa była bo mieliśmy wychodzic i wziełabym obsrane dziecko ubrała :-D
 
Widzę że dzisiaj dużo maluchów na dzień mamy przygotowało mega kupe :D Wojtek nie był gorszy i też mi takową podarował :p
Prócz tego prezentu dał mi jeszcze 2h wytchnienia, spał !:o
 
Dolico nazekasz pielucha czysta była hahaha a body ze obsrane na plecach to nie zauważył.
Z młodym no to sama sobie winna że nie wysłałaś do przedszkola. Jutro pewnie będziesz z nim pod przedszkolem zanim jeszcze otworzą hahaha

Pat widzisz jakie dobre dziecie masz nawet pospał 2 godz.
 
Doli a co on z cukru jest? Troche deszczu nie zaszkodzi! :-D

Ja tez nie mam wytchnienia...malutka przysypia/je/krzyczy/ulewa na zmianę a starsza jest dzis niedobra. Dobrze, ze u lekarza były grzeczne, wszyscy chwalili jakie sliczne/słodkie/grzeczne...pewnie sie nasłuchaly heh :-D

Doli ja tez dzis ostre zjadlam choc boje sie kolki z tego tytułu...no zobaczymy czy jej nie rozsadzi :eek:
 
Szaj a dlaczego infanrix nie. Ja nim starszego szczepilam i jutro ide z mlidszym . Bylam przed chwila u pediatry i ta mi doradzila.

Margo to taki oszukany sernik. Zero sera tylko smietana;). Nie robie sernikow czesto bo nie mam maszynki do mielenia elektrycznej jak trzeba od mamy przywoze bo tam sie kurzy. Ja nie mam na nia juz miejsca. A z tego sera z wiaderka nie wychodzi mi dobry.
No a teraz nie mam czasu po maszynke jezdzic.
 
Ostatnia edycja:
Patrzcie jaki moje dziecko ma biceps hahaha
 

Załączniki

  • 1432654109662.jpg
    1432654109662.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Wow czym ty ja karmisz? A i jakie włosy!!! Wow. Dawaj przepis ja lubie robic nowe ciasta. Tarty nigdy nie robilam;).zazwyczaj jakies ciasto pieke raz i koniec. Takich co powtarzam mam tylko dwa;).
 
Do góry