reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

echh do 11,3o mialam byc w przychodni zeby zwazyc mala a ona spi od 9 :/ standard jak czlowiek sie spieszy :-D
a ona jeszcze zjesc powinna:nerd:
 
reklama
to my od 12 do 3 oczy jak 5 zotych, nie bylo mowy spac. Potem budzil sie bardzo czesto niewiem moze co pol godziny i odrazu ostry ryk. Dawno takiej nocy nie mialam. Za to teraz przysypia.

Ja od wczoraj wzielam sie za siebie , ciekawe ile wytrzymam, ale stanelam na wage i :szok::angry::crazy::no: - 3 kg w ciagu miesiaca na plusie;/
koniec z biszkoptami itp. Niby duzo nie jadlam , nie wiem skad to ;/ . Zaczealam cwiczyc bo tak nie moze byc. Brzuch mam obrydliwy a za 1,5 msc wesele . Tylko ze z forma strasznie - po 10 min ledwo zyje ;///

Ja też brzuch mam okropny, nawet ostatnio pani w sklepie mnie zapytała co teraz będę miała =-O, a nie spojarzała, do wózka, że ja z takim małym dzidziusiem. Ale czekam cierpliwie, bo czytałam, żeby nie ćwiczyć za bardzo przez te 6 tyg, choć mój wygląd mnie dołuje, już zastanawiałam się, żeby faktycznie jakiś pas ściągający zastosować do czasu jak coś z tym brzuchem nie zrobie, ale chyba też nie bardzo przez te 6 tyg., a boję się, żeby nie przedobrzyć :-\
Co do wagi no niby nie najgorzej -9, ale jeszcze troche zostało, a tu ani się odchudzać, ani co, na dodatek ciągle głodna się czuje.:-(
 
Doli a ty po cesarce to brzuch masz maly czy taki ciazowy, chodzi mi o to czy od razu ci zszedl cz mialas taki jakby 8 m-c. Doli a jak sie pieprz spapral? Udanych zakupow.

Babydust to norma jest ze jak sie spieszysz to zawsze cos.

Pat
ale po kapieli to normalne ze spi dluzej, moja tez tak.

Natasza
u mnie cieplo i mala spi w bodziaku z krotkim rekawkiem i ewentualnie nozki pielucha przykrywam flanelowom:tak:


Moja wczoraj nie ulala prawie wcale a dzisiaj znowu daje czadu, wystroilam ja w sukieneczke i fajne body i pol godz w tym byla i juz do prania boulewa jak szalona i to w pozycji pionowej.
 
U mnie o ćwiczeniach nie ma mowy..pochodzę troche i czuje szwy...

Jestem w szoku bo mimo mojej czekoladowej diety schudłam! Zostało mi 2 kg do wagi sprzed ciazy a 6 do idealnej :-D na sniadanie dzis zjadlam dwa knopersy i kilka kinder bueno..
 
Witam się i ja ;-)
nocka u nas standard, 3 godziny snu to chyba jednorazowy wybryk, co 1,5-2 dzisiaj.
Kurde, mam wrażenie, że ciągle coś ogarniam w domu, a tu wieczny syf. wczoraj podłogi zrobiłam, już są brudne, piach, sierść, plamy jakieś ;-( zdecydowanie nie jestem maniaczką porządku i 'artystyczny nieład' u nas zawsze panuje, ale syfu nie lubię, a tu ciągle. i tylko modlę się, żeby Mały zasnął, to moge złożyć pranie/odkurzyc,/pozmywać/ugotować. zaciukac się idzie...
to Wam pomarudziłam...
no nic, idę ścierać kurz :-) miłego dnia!
 
wróciliśmy! 2.5 godz na spacerku..suuper :D oczywiście nic nie kupiłam -_- prócz słodyczy.. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

marela wow szybka jesteś! u mnie 0.5 kg na plusie..ale wiem czemu..ciastka, czeko codziennie i tak to wygląda :p też musze ograniczyć ale chyba za bardzo je kocham :p


natasza to mój body + pajac i koldra bo się drze , że zimno :szok: i czkawka zaraz, łapska zimne hehe :p nic nie kupiłam :/ a chciałam spodnie i bluze.. :/

Pat nie wiem , ale ja mierzyłam mojego wczoraj i wyszło mi 54 a przeciez przy ur. mial 56 wtf ?! źle zmierzony był ? widze, że rośnie bo pajac w który był ubrany po urodzeniu jest mały a był za duży..

Kuklaki po ur. miałam dużo mniejszy brzuch niż po sn tak na 6 mc wyglądał a teraz jest prawie płaski..prawie, tragedii nie ma jak na 4 tyg po, pieprz mi się zadarł ramiaczkiem od stanika bo tam jest, musze go usunąć bo jest niebezpiecznie już :/

Lei czekoladowa dieta :-D:-D mi brakuje 3 kg do wagi idealne i zaraz z przed ciaży :-D

aneczka dokładnie mam takie same odczucia..jeszcze budowa obok i kurzu tyle, że nie nadążam :( wczoraj wytarłam wszystko a dziś jakbym tydz nie sprzatała :(



a to apropo cycków kamieni ..

11198652_10205509617094205_1474109494_n.jpg
 

Załączniki

  • 11198652_10205509617094205_1474109494_n.jpg
    11198652_10205509617094205_1474109494_n.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 58
Lei na na śniadanie często jem herbatniki :)
My też spacerujemy :)


Ja jestem non stop głodna :-/ ciągle bym buzią ruszała..m się śmieje że teraz przytyje więcej niz w ciąży :(
 
reklama
Doli ja jak idę na zakupy to słodycze to podstawa :)

Udało mi się usiąść na ławce na 5 minut :) zjadłam czekoladowego batonika popiłam herbatką owocową i można i$ć dalej :D
 
Do góry