reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tsbasia dzx za odp dot skazy. Pisalam 3 razy post i mi cos tel szwankowal i poddalam sie. U nas wlasnie wysypalo go i pielegniarka mowi skaza a tydz. pozniej pediatra zaczela azs podejrzewac. Narazie odstawilam nabial i prswie zeszlo. No to mialas nosa co do zdzycia. Oby to niewielka poprawka byla.

U mnie dzis ciezko. Prawie nie spal. Wzielam go na dwor to godz i darcie . po poludniu znowu zaryzykowalam majac nadzieje ze pospi. Biegiem do domu z ryczacym dzieckiem ktore 5 min wczesniej najadlo sie na placu zabaw.
Nie moglam nic zrobic- a na wieczor padlam ok 20. A teraz rozwiesilam pranie ;). Dobrze ze obiad mialam bo bysmy chyba nie jedli.
 
reklama
no ja wstalam jakas godzinie temu zanim nakarmilam bestyjke sama zjadlam i doczytalam forum to tak zeszlo

moje dziecko w nocy nadrobilo ilosc karmien :/ jak w dzien co 4 godz to w nocy co 2h :/ ale sama jestem sobie winna
wczoraj mala nie obudzila sie na jedzenie ok polnocy i obawialam sie ze bedzie tak samo wiec sciagnelam mleko z cycka a po 30 min ona sie obudzila na jedzenie a w cycach pusto :/ po 2 godzinach jeszcze mleka nie bylo tyle co zawsze i tak sie nakrecilo :(
 
Hej, ja się opalałam na balkonie :D

Teraz młode je i idziemy na zakupy ubraniowe dla mnie:)

Pieprz mi się spapral i muszę usunąć.. Już się umówiłam do dermatologa...

U nas w nocy też dziwnie, mały głodny jak nigdy co 2 godz jadł i to z dwóch... Cycki nie nadrabialy..
 
to my od 12 do 3 oczy jak 5 zotych, nie bylo mowy spac. Potem budzil sie bardzo czesto niewiem moze co pol godziny i odrazu ostry ryk. Dawno takiej nocy nie mialam. Za to teraz przysypia.

Ja od wczoraj wzielam sie za siebie , ciekawe ile wytrzymam, ale stanelam na wage i :szok::angry::crazy::no: - 3 kg w ciagu miesiaca na plusie;/
koniec z biszkoptami itp. Niby duzo nie jadlam , nie wiem skad to ;/ . Zaczealam cwiczyc bo tak nie moze byc. Brzuch mam obrydliwy a za 1,5 msc wesele . Tylko ze z forma strasznie - po 10 min ledwo zyje ;///
 
Ja porozbierałam wczoraj po kąpieli Adasia spał w samym rampersie i w rożku ale po 10min musiałam rozpiąć rożek i przykryłam go cieniutkim azurkowym kocykiem i pięknie spał :) nie lubi chłopak gorąca tak jak ja :)
Doli co idziesz kupić ciekawego ?

Babydust znam ten ból jedzenia w nocy co 2h :)
 
Mój mały jakoś dziwnie w nocy śpi...bo ten pierwszy sen po kąpieli to jest ciągłe 3-4 godziny ale za to później już budzi się po 1,5-2h...dlatego zawsze kolo 4-5 biorę go do łóżka jak się obudzi i ciumka cycka w łóżku i chociaż jeszcze chwile można pospac.
Dzisiaj małego zmierzyłam i wyszło mi że ma jakieś 58/59cm...:o w 3 tygodnie by mi tak urósł ?:o

Tabasia a czemu musisz tyle czekać na zabieg ?

Marela ja biszkopty wpierdzielam jak głupia a waga leci, one chyba nie są takie tuczace :)
Mi zeszło 11kg ale do wagi sprzed ciąży zostało 5kg a do wagi idealnej 7 :p
 
Pat chudzinko Ty bys chyba konia z kopytami zjadla i tak by nic nie bylo widac. Ja musze ograniczyc bo tak byc nie moze. Do tego mam beznadziejny brzuch :/
 
reklama
Nie no aż tak dobrze nie jest :D przez te 16kg na plusie muszę walczyć z rozstepami na udach...mam sieczke na nogach normalnie :o
 
Do góry