reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja na sekundke bo lece chate ogarniac.
Do szesciu tygodni bede miec zabieg :)

A ktora z was nie szczepi na gruzlice??
 
Tabasia, super, że się udało :)

Babydust, dzięki za info :*

Natasza, nam pediatra mówił, że ten ślad po szczepionce może się babrać i żeby nic z tym nie robić, bo jesli dobrze pamietam, to żywa szczepionka i jeśli na siłę będziemy próbować to wygajać, nie będzie działała - chyba, że coś źle zrozumiałam, to niech mnie ktoś poprawi albo przy okazji można podpytać o to lekarza/pediatrę.
 
tabasia czyli tez wszyscy zauwazyli ze za ciasno maasz zszyte czy zrobia ci to dlatego ze ty na to nalegalas ?
kurcze szkoda bo teraz jetses 6 tyg po porodzie 6 tyg czekac na zabieg a potem znowu czas na gojenie
echh
 
Doli to teraz masz magiczne cycki :D
To i nie ma co się dziwić ze tak ci przybiera :) :)

Tabasia no właśnie głupio ze tyle czekać, i potem znów gojenie jakbys prawie dopiero co rodziła
Framugi obgryzione będą jak nic ;)
 
reklama
Do góry