reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli dzielna jesteś !:* a jak tak dłużej będzie to sobie nie wyrzucaj i w razie potrzeby daj mm !;)

Aga facety tak maja...Ty sobie tez nic nie wyrzucaj bo to nie Twoja wina...co on może wiedzieć...jeszcze jak Cie podczas karmienia będzie denerwowal to nie pomoże...

Ja dzisiaj znowu pół dnia nad woda z małym. Mój M szkolił dzieciaki więc zostawiłam małego ciotkom i poszlam z M na motorówkę i przy okazji z nim pogadalam i powiedziałam mu co czuje. Dzisiaj skończył wcześniej więc zostawilismy małego i poszlismy z psami na godzinny spacer i znowu sobie wyjasnilismy i mam nadzieję że to pomoże i będzie jak ma być..
Tylko od chodzenia krocze tak mnie bolalo że ledwo stalam i usiąść tez ciężko było....niby dwa tygodnie minęły a czasem potrafią mnie takie bóle złapać jeszcze..
 
Mila super wygladasz i jaka pogoda cudna. Tez mamy w gwiazdki tetry i kocyk bambusowy :-D

Doli nie daj sobie nic wmówić. Rób to co dla Ciebie jest korzystne. Mi bardzo pomaga laktator, nie musze ciagle młodej do cycka dawac, dam jej 100ml mojego i mam spokoj na 3-5h a jak daje cycka to tez czesto po 40 min sie drze. Dzis kupiłam mm dla niej w razie czego bo V miała jeszcze bebiko3 z Polski a chce miec cos dla maleństwa w razie czego..

Dzis był fajny dzueń mimo zmęczenia. Zaliczyłam bazarek, odwiedził nas kumpel, zamówiliśmy pizzę, byłam na długim spacerze ze starsza. Ogolnie bardzo pozytywnie!
 
Myla to dobry pomysl, oby pomoglo.

Pat mam nadzieje ze twoj po rozmowie zrozumial twoje potrzeby.


Dziewczyny a jak idziecie na spacer na wolnym powietrzu to gdzie przebieracie dziecie w razie potrzeby?
 
Ja spedzilam na dzialce z maluchami. Bylo fajnie cieplo ;-) ja troszke ns sloneczku posiedzialam... a potem spacerek i do domu ;-)
 
Pat mam nadzieje ze juz teraz bedzie wszystko ok ;-) ja z moim dzis tez rozmawialam, zobaczymy co z tego bedzie..

Lei pogoda dzis byla super.. ;-) moglo byc ciut cieplej ale nie bylo zle ;-)

Anulka my chcemy gdzies w czerwu pojech ac na urlop ;-) no to ladnie twoja spala..chcialabym zeby moje maluchy tak spaly a w szczegolnosci maly, bo to nerwus na maksa!

Aga faceci nie rozumieja pewnych spraw, mojemu tez trzeba mowic to czy tamto.. no moj jak ma wolne to tez pomaga ale jak chodzi do pracy to czesto musi sie kimnac chociaz na godzine
 
Hej! melduję, że żyję po wycieczce do stolicy. pobieżnie doczytałam, ale już nie mam siły odpisać. widzę, że nastroje nienajlepsze. trzymajcie się dziewczyny! dobrej nocy!
 
Kuklaki moja na spacerze spi więc przeebranie dopiero w domu, nie budzi się wcześniej już na jedzenie przynajmniej narazie

Ja się już dziś nie dogadam... Nerwa mam tylko i tyle... Najlepsze jest to ze on uważa ze to mój błąd ze ja sie denerwuje przy dziecku... Nie jego ze on mnie denerwuje.... Grrrr..... Aż mnie nosi. Idę chyba pozmywac i spać...
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Żyję... jeszcze...
Moje dziecko daje mi popalić. Jestem wykończona... ech..

Doli u mnie było to samo. Mała tak gryzła ze używałam nakładek do karmienia. Od kilku dni karmię już bez i Mała daje radę choć czasem jak mnie ugryzie to nie wiem co ze sobą zrobić żeby dziecka nie upuścić..
Moje dziecko jest grzeczne tylko jak mamy gości. A tylko drzwi za nimi zamknę to drze się jak opętana.
Codziennie koło 22.00 jest ryk nie wiadomo z jakiego powodu - pielucha zmieniona, dziecko nakarmione a ryczy. Piersi nie chce, smoczka nie chce, brzuszek miękki więc nie wiem co jest.. masakra. W nocy różnie. Raz nam ładnie przesypia a raz mamy jazdy.

Mila ale piękne u Ciebie widoki. My do Hiszpanii wybieramy się jakoś pod koniec sierpnia jak mala paszport dostanie i już nie mogę się doczekać.

Tabasia zdrówka dla synka.
Pat ja miałam podobnie z ręką ale to było w czasach jak dużo przy komputerze pracowałam.
Myla współczuję że tak ze wszystkim sama zostałaś.

Anulka, Marela ja będę w wakacje w okolicach to też piszę się na wycieczkę :)

A u nas pogoda dzisiaj ładna była więc byłyśmy na spacerze i też nóg nie czuję. Później rutynowo odbębniliśmy kolejnych gości (Tabasia u nas jak u Ciebie - od porodu codziennie ktoś... już by się chciało spokoju trochę..)

Przepraszam że Was tak ostatnio zaniedbuję ale normalnie nie mam czasu żeby do wc pójść a wieczorem to już tak padnięta jestem że nie wiem jak się nazywam. Mam nadzieję że wkrótce się jakoś wszystko unormuje.
 
Do góry