reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ach dziewczyny wspolczuje problemow z kp.
Doli moja tez dzis co chwile je, jeszcze nie beknie i znow chce jesc, jeszcze dzisiaj znowu ulewa, zrobila mega kupe i musialam cala przebrac, dobrze ze rano ja o 7 mojemu m dalam to pospalam chociaz 2 godziny.

Pat mam nadzieje ze z reka sie poprawi.

Mila zazdroszcze,super.

Dziewczyny a wy ile po porodzie wyszlyscie na spacer?
 
reklama
Mila super fotki a plaza super.. tez zazdroszcze tobie takiej pogody i plazy. Co prawda w pl slonce i cieplo ale to nie to samo co hiszpania..
 
Doli każda musi sama zdecydować jak dlugo Kp bedzie ... Ja osobiście bym zrezygnowała jak bym miala tak sie meczyc ... Pozniej ciezko dojść do siebie ...

Mila83 slicznie :) super wyglądasz i ta pogoda i woda ahhh :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Kuklaki my 6 dnia..

Karina mam wrażenie że inni tego oczekują ode mnie... Że to mój obowiązek...

Położna, lekarz...

Ten tydz jeszcze walczę.... Taki mam zamiar
 
Dodalam fotke :tak:

My wrocilismy do domu, idziemy zaraz sie myc, jedzonko i mam nadzieje spanie;-) zmeczona juz dzis jestem... spalam dzis do 9 po koncercie malego i po jedzonku rano maluchy spaly do 9... wiec troche pospalam... ale za malo...

Doli tak moj czasem sie kaldzie spac po pracy, bo zmeczony psychicznie przychodzi, ale chyba nie rozumie ze ja tez ledwo zyje i tez bym sie polozyla i pospala...!
 
Ej no mam dosyć. Problem jest chyba w tym że ja nie umiem leżeć 24/7 z cycem. Dziecko ma zjeść i się najeść... A my się karmimy ok 12x na dobę i tak np. O 12.00 je do ok 12.40 po czym o 13 już ryczy i je znowu!!!!! Kolejne 15-20 min i znowu i tak w koło!! Mi leci, bo widzę. Przed karmieniem cycki mam jak kamienie,mleko samo leci :/
Mały zasysa bardzo boleśnie i mocno, nawet mając całą otoczkę w buzi, ja gryzę swoje ręce z bólu :/ po chwili mija i jest w miarę, boli ale już nie aż tak mocno..

No i po 10 min przy jednej mały już idzie w kimono, doić się nie chce :/ albo ryczy ze leci a on chciał potrzymać tylko -_-

Najgorsze że jak go odłożę to ryczy zazwyczaj i jak przystawie to je, czyli głodny!!!

Już dziś 2x dałam mm po karmieniu.. Wypił 30 i 25 ml czyli tyle co nic w sumie ale jednak wypił i po tym śpi.... :/

Co mam robić?? :/

Doli tak sobie myślę jakbyś postarała się przegłodzić troszkę tak żeby te 3 h przerwy było, jak piersi będą twarde to troszke przed karmieniem odciągnąć i wtedy dać, bo ponoć na początku ciumkania płynie mleko takie wodniste, którym dzidziu$ się nie najada tylko napaja, a to co na końcu z piersi leci bardziej pożywne dlatego lepiej żeby dzidzi zjadło z jednej całej piersi niż po trochu z dwóch. Podobno, bo ekspertem nie jestem, ale widze po mojej małej, w nocy zjada cała pierś na raz do końca i te 3-4 godz śpi, w dzień pociumka troszke i idzie spać, i po godz znowu budzi sie i głodna, chyba, że spacerek to dłużej pośpi, potem ładnie cała pierś opróżni i znów spokój na dłużej.


Jeju jak u Ciebie pięknie. I Ty bardzo ładnie wyglądasz.

A co do poranionych sutków u mnie to był tydzień koszmaru, używałam maści maltan, w dużych ilościach na wkładke laktacyjną i na brodawkę, przed karmieniem wycierałam, mała nie chciała przez osłonki więc musiałam zagryzać zęby i tak karmić, i po tyg przeszło. Niestety wydaje mi się, że mała, źle chwyta pierś bo cmoka przy jedzeniu i myślę, że z tego też powodu ma problemy z brzuszkiem. Pracujemy nad tym, ale nie bardzo umiem coś zmienić.
 
Ostatnia edycja:
Asiatipl wiesz co, cos w tym jest, bo jak jadł dłużej to i przerwy były dłuższe a teraz 5-8 min i koniec, czyli niedojada tego tresciwszego mleka... Bo potem drugi i tak samo
A teraz po kapaniu dałam mu znowu, jeden cały drugi trochę i ryczy bo ciągnąć trzeba żeby leciało.. No ale zjadł i za 20 min ryk znowu dałam ten co nie dojadl i possal trochę i śpi...

Tzn spał bo już ryczy
..o masakra, dobrze że się wykąpać zdążyłam ...
Może to jednak nie głód..
 
Doli ja bym ściągneła raz a konkretnie i zobaczyła ile zjada..mój więcej niż 90ml nie zjada na raz z butli więc podejrzewam że z cycków też więcej nie wyciąga i dlatego częściej jest głodny . Doli nic na siłę! Nikt nie może nic od Ciebie wymagać!! To Twoja decyzja i ma Ci przynosić radość a nie flustrację i depresje. Może mały ma potrzebę ciumania to oszukuj go smoczkiem

Doli mnie sutki bolą nawet w nakładkach..

Kuklaki Adaś miał 8 dni jak wyszedł na krótki spacer pierwszy a nastepnego dnia byliśmy już 1.5h

Mila ślicznie wyglądacie no i zazdroszcze pogody i widoków :)
 
reklama
No i głodny, cycki puste, leci ale Po kropli... Dałam mm zjadł 60 ml bo tyle miałam zrobione, w międzyczasie dałam cyca no i awantura że nie leci, wcisnęłam butle i je...

Smoczka mu daje ale jak głodny to nie ma takiej opcji .odrazu wie że to nie jest to..
 
Do góry