reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli, ale jakbyś opuściła jedno-dwa karmienia i dała mm to może będzie ściągnięte więcej? Bo skoro mały ciągle je, to tam dużo się nie zdąży naprodukowac chyba...Nie znam się, taki mój pomysł po prostu :-).
 
reklama
Ale wtedy dawać mu z butelki moje raz czy każde???

Szaj ja mam wrażenie że dużo mam.. ale nie ma jak spr...
 
Dobry :)
Aga no u nas tez miesiac minoł :) jak ten czas leci [emoji15][emoji15][emoji15]

Pat / Doli zycze duzo siły ... Nadejdą lepsze czasy ...

Tabasia zdrówka dla synka :)


Współczuje wam z Kp ... Depresji bym chyba dostała ...
 
Doli, ja bym po prostu zrobiła test - dawała mm żeby w moich zdążyło się zmagazynowac, odciagnelabym je i dała mu hurtowo i sprawdziła jak śpi. Jak długo, tzn 2-3, to znaczuloby chyba, że je krótko, mało, a często. Może z tą wiedzą dałoby radę coś zrobić?
 
Doli, a akceptuje smoczek? Może jak chce tylko ciumkac to wtedy smoczka dawaj? Ja używam zazwyczaj nakładek na piersi, bo mam krótkie sutki i młoda się denerwuje jak nie może załapać. Ale dzięki temu nie mam poranionych i tak nie boli.
Dziś na pizze się wybraliśmy :-) mam nadzieję że nie zaszkodzi Malince.
Ech M jutro do pracy :-( bardzo żałuję, bo naprawdę było nam super razem.
My też dziś nockę ciężka, po karmieniu o 3;30 mała już nie bardzo chciała spać. Co godzinę się budziła, ale bolal ja brzuszek, bo się prezyla . Za to w dzień jak aniołek ech
 
No nie wiem Doli co ci poradzić. To wszystko zależy od ciebie. Może spróbuj pociągnąć jeszcze z miesiąc. A jak już ci bardzo ciężko będzie to dawaj mm na zmianę z cycem. Moja starsza była na maksa cycowa, non stop ciumkala. Ale po 2 miesiącach zaczęło się wszystko normowac i co 3 h jadła.

Współczuję dziewczyny sytuacji z facetami. Mój teraz nie ma wymówki bo jak nie Wikusiem to starsza musi się zająć. Ale jak Laurka była mała to też mało pomagał. Ale żeby wrócić z pracy i iść spać to już przegięcie...

A My dziś na plaży byliśmy bo piękna pogoda u nas.
 
2015-05-03_05-26-17.jpg

A tak się karmilismy :)

2015-05-03_05-26-39.jpg
 

Załączniki

  • 2015-05-03_05-26-17.jpg
    2015-05-03_05-26-17.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 114
  • 2015-05-03_05-26-39.jpg
    2015-05-03_05-26-39.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Do góry