reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Olusia super ze impreza się udała ;)

Mnie po zdjęciu szwów nawet jeszcze bolało przy siadaniu, ale mniej no i u mnie jeden szew ze środka się przebil

A ja nawet nie wiem ile waze, ale po porodzie mega chudsza niż przed ciążą... Za sprawa diety cukrzycowej, teraz normalnie jem i jak narazie jeszcze nie type chyba.
Masakra każda po porodzie marzy żeby się w jeansy sprzed wbić, a ja zalozylam i okazało sie ze w udach i na tylku mi wiszą... :)
 
reklama
Aga dobre ha ha, za duże spodnie z przed ciąży, nie mów tegoo głośno bo niektórzy zaczną płakać. Ja narazie nie mierze żeby mi nie uciskały cięcia.

Olusia super że się tak dobrze bawiłaś.
 
Oluś super ze impreza sie udała :)

Kubus dzis troche kolek miał , ale nic tragicznego ... Za to Emily dzis wykończona - kaszel ja meczy i płacze i ma nerwy :(
We wtorek wizyta jak sie nie polepszy to do szpitala stacjonarnie musi isc ... :(
 
Myla walczysz biedaku, my dzisiaj nawet spokojnie na szczęście.

Tyle ze kupa w nocy była jak że musiałam całą przebrać bo i plecy obsrane.

Laski moja zmieniła kupke na żółtą i teras jakby taka żółta musztarda ale wczoraj wieczorem i w nocy znowu taka zielona. To normalne?

Hej ja odpisze zlapka. Wróciłam do żywych. Najpierw przez kilka dni na zmianę pogody łeb mi rozsadzało a potem małemu się odwidziało karmienie na leżąco:/( a było tak fajnie)tylko na siedząco i co chwilę i nerwa ma bo nie leci. Przez 4 dni spał mi na brzuchu bo kwęka a bobotik nie działa.
Wczoraj obejrzeliśmy filmik -dzięki venusma :)

Otulić to się nie dał bo walcył ale nakarmiłam, uspokoiłam i pół uśpiłam na brzuchu i zaginęłam :) jadł o 21 24 2 i 6 a najważniejsze że bez kwękania a ja wyspana :-D

teraz leży otulony i usiłuje cisnąć na kupsztala ale nic nie idzie.
 
Jaka jestem niewyspaaana :no: niby spałam 6h bo maz wziął mała ale bede musiała dospać hak starsza poloze bo czuje sie jakbym miała zemdleć..

My mamy 26.05 kolejne juz usg bioderek...nam nadzieje, ze juz ściągniemy ta szynę bo nie dość, ze mała sie meczy to niewygodne to i nie moge jej tylu ślicznych ciuszków zakładać.
 
Godz 2 w nocy a my mega awantura z chlopem...

Mam dosyć

Hubi zarl co 2 godz, starszy zalał łóżko, deszcz pada, spałam na sprezynach bo z małym przy cycku, no bosko..

Natasza no nie żartuj!! A tylko 1 poradnia??? Co do odciaganie to mam 2 kubki w lodówce po 30 i 15 ml i tyle bo mi mało ściąga się :/ tylko nie ma tego kiedy dać bo cyc i cyc hehe

Aga Ja spodnie z przed ciąży ubiorę ale nie zapne bo każde mam obcisłe i to akurat na cięciu wewnątrz...

Karina zdrówka dla Was!

Olusia ale Ci zazdroszczę tej imprezy...
 
Srutututu
 

Załączniki

  • 1430543913858.jpg
    1430543913858.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Ja tez jeszcze nie zakładam spodni z przed ciazy bo na ranę cisną ... i ta wewnątrz ... Biegam w ciążowych jeansach [emoji16][emoji12]

Czekam az młody usnie i ide spac tez ... Zmęczona jestem .. I gardo boli .. Wszyscy chorzy powoli :(
 
Do góry