reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aga szmery w serduszkach u malutkich dzieci sie bardzo czesto zdazaja sa to tzw szmery niewinne - ale oczywiscie trzeba sprawdzic czy sa one niewinne :) moje wszystkie dzieci mialy nawet Basia :)Starsza miala chyba do 3 lat pozniej przeszlo nie wiadomo kiedy :)
a z obojczykiem to teraz moglo wyjsc bo jak sie zarasta taki obojczyk to podobno to zrosniecie jak blizne czuc pod palcami przy badaniu :/

my na bioderka idziemy we wtorek mam nadzieje ze wszystko ok bedzie no i mam nadzieje ze uda nam sie malutka tam zwazyc bo jak nie to bede sie musiala przejsc do przychodni znowu a to zawsze wiaze sie z budzeniem malej na spacerze :/

Karina ty juz w pracy poszlas pomagac :szok: niezla jestes ;)
 
reklama
Mój też ma kozy mega od ulewania i położna mi pokazała jak szpatułką do ucha nasączoną solą fizjologiczną je wyciągać i też tak robimy :)

My po wizycie :) Adaś waży równe 4kg :) więc od urodzenia 800g od wypisu 900g główka uros£a klatka piersiowa tez wszystko wporządku :)
Pani dr go osłuchała i mówi że szmerów nie słyszy więc jest szansa że już wszystko się pozamykało :)

M mnie dzisiaj tak wkurza że masakra...ehh

Aga masakra z tym obojczykiem...oby szybko przeszło :)
 
Aga mam nadzieje ze te szmery to nic takiego i przejdzie samo jak mówią dziewczyny. Obojczyk oby sie szybko zrosnol i nie było śladu.

Mnie z niewyspania głowa boli, śniadanie dopiero niedawno zjadłAm.

Olusia miłej imprezy dzisiaj.
 
Hejka.
Cos tam podczytuje,glownie w nocy jak karmie ale sily zeby odpisac nie mam. Zmeczenie sie skumulowalo :(
Do tego moje dziecie koncertuje codziennie od 21-24 mniej wiecej wiec chodze na rzesach. Juz nie wiem czy to glod czy kolka czy co!! W dzien je co 3.5 - 4h a wieczorem co 1.5 - 2h by jadla. Masakra jakas :/
Moja promotorka zatwierdzila mi wczoraj czesc pracy wiec dostalam powera zeby pisac dalej :)

Aga okropna historia z tym obojczykiem. A ze szmerami sie nie martw moj tez mial niegrozne.

Pat wspolczuje z chlustaniem. Przerabialam to przez rok z synem!!! :/ Mala raz mi chlusnela a tak to ulewa.

Nie wiem co jeszcze komu. Zero koncentracji ze zmeczenia :/
 
Natasza no to malutki ladnie wazy... moje na szczescie tez ladnie rosna... maja juz powyzej 3 kg... glowka i klatka tez ladnie urosly...:tak:

Wlasnie jestesmy na spacerku... ladna pogoda i slonecznie..

A potem sie szykuje do wyjscia... ;-)ale zanim wyjde jeszcze troche czynnosci musze wykonac... m.in mleczko sciagnac bo to najwazniejsze...

Karina niezle juz do pracy poszlas na troszke..:tak:

Kuklaki dzieki.... mam nadzieje ze bedzie super.... na pewno beda zdjecia z imprezki, zreszta jak zawsze;-)

Aga looo matko zlamany obojczyk... !! niezle.. i dopiero teraz o tym mowia tobie?:crazy:
 
Złamany obojczyk sam sie zrosnie. Moj starszy sobie zlamal tak jakos jak mial ok 1 rok. 2 dni nic nie podejrzewalam. Trzeba tylko oszczedzac raczke. A u takiego malucha to nic trudnego.

Ja jakos siedze bezplciowo. Nawet na dwor nie wyszlam jeszcze. Obiad zrobilam pora zjesc i sie zmusic.

Olusia tez bym poszla na impreze ;) Udanej zabawy!!!!
 
Ostatnia edycja:
My do ulewania przyzwyczajeni. Tys do pól roku ulewala to i Jagoda tez będzie.

Margo ja przy pierwszej tez tylko Premium uzywalam a teraz mnie zacmilo cos....

Szmery mloda tez miała. Słychać bylo szczególnie przy pdzeziebieniu. Same.minęły
 
Natasza, super, że wszystko w porządku :-)

Tabasia, widzisz, jak dobrze Ci idzie pisanie pracy, oby tak dalej :-)

Też muszę coś dziś ogarnąć w domu, ale mi się nie chce... połamało mnie coś w nocy i lewa strona pleców boli. A pies zajął teraz całe łóżko :p
 
Tabasia gratuluje.. ze czesc pracy masz zatwierdzonej, czyli powoli do przodu... u mnie Mikolaj lubi wiecej jesc w nocy niz w dzien, chociaz to tez zalezy od dnia... mala je co 3-4h a raz mi w nocy spala 5h... wiec tez to zalezy od dnia i nocy...no ale tyja i rosna i to jest najwazniejsze...:tak:


Pat wspolczuje tego ulewania i chlustania, ale mam nadzieje ze syropek pomoze;-)
 
reklama
Ja jakos siedze bezplciowo. Nawet na dwor nie wyszlam jeszcze. Obiad zrobilam pora zjesc i sie zmusic.
ja mam tak samo dzisiaj :( mala spi od 10 z przerwa na karmienie na spiocha :) a mi jej bylo szkoda budzic zeby ubrac na wyjscie i tak sobie czekalam az sama sie obudzi i czekalam i ......:D ........ niedoczekalam ale tez nie ubolewam jak patrze za okno na ten wiatr ktory mega drzewami szaarpie to mi sie nie chce nic :)
obiad mam wczorajszy wiec nic robic nie musialam - zaraz starszaki ze szkoly przyjda to odgrzeje

za czasow starszakow zielone pampersy nr 1 mialy wlasnie ta siateczke ktora teraz maja tylko premium :/
 
Do góry