reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

hej..

młody znowu ma turbo ssanie..eh.. -_- a cycki przeżywają kolejny nawał..tzn jeden cycek.. lol

tak mi wystrzeliło mleko, że pdloge zalałam :-D mąż wlazł w to, hahaha jaka histeria była :-D:-D:-D


Karina wow niezła waga! faktycznie dużo jak na mm.. jak sie karmi mm to się vit. K nie daje..

natasza może dzisiaj będzie już lepiej..oby..
 
reklama
U nas w nocy niby ok. Jedzenie o 20:30, 24 i 4, 7 rano ale i tak jestem padnięta. Muszę w nocy pokarm z jednej odciągać bo młoda ledwo jedną zje a później w ciągu dnia mam za mało i się nie najada. Daje jej wtedy 2 cycki i ze 30-40 mojego z butelki i jest git. Swoją drogą musi w dzień dużo jeść skoro ha normalnie z jednego odciągam koło 70 a laktarorem ściągnę dużo mniej niż ona zje.
My dajemy witaminy D i K.
Co do szczepionek to jeszcze nie wiem. Młody był szczepiony tymi bezpłatnymi ale tyle się słyszy o wpływie szczepień na autyzm... swoją drogą metali ciężkich z krwi pozbylismy się dopiero w grudniu a szczepienia miał dawno... teraz to już sama nie wiem co robić i jak robić żeby później nie żałować i się nie zastanawiać...
 
Baybdust no tu sa refundowane ... Super opiekę zdrowotna mamy ... Chyba jedyna taka dobra .., bo tyle co na Emily dostaje na rehabilitacje to nie wiem jaki kraj taki szczodry ..
A w PL to wielkie koszta z tymi szczepionkami , nie mówiąc o tym co przezywają ludzie mając chore dzieci jak ja ... Az przykro :(

Natasza no super przybiera - ale za duzo tez nie za dobrze ... No silny jest :)

Milia mi sie wydaje ze to nie od Kp zaliczy z witamina K - tu daja doustnie jakas dawkę na początku ... A potem nie wiem ... Czekam na Lei wypowiedz :) ona Matka Kp :)
 
Mila zazdroszcze tobie tego sloneczka i ciepla..szkoda ze w polsce taki do dupy klimat mamy..

Muminek ja dzis ide na impreze...;-) juz cala jestem rozpromieniona i poekscytiwana.. mam jakis power dzis ;-)

Karina no to Kubus pieknie przybral na wadze..a gdzie to bylas ? ;-)

A ja dzis mialam spokojna noc.. Mikolaj sie budzil 2 razy a mala raz.. ale nad ranem to obydwoje dali koncert placzu...;-)

Mniej wiecej maluchy jedza o tych samych porach, chociaz nie zawsze. Ale maly zazwyczaj je wiecej w nocy niz mala...
 
Witam się i ja! też po slabej nocce - Mały wył z półtorej godziny przeraźliwie, nie wiem, czy brzuszek, czy o co mu chodziło. a potem zasnął, oczywiście ze mną w łóżku i standardowo co 1,5-2 godziny na jedzonko.
Karina - z tego, co wiem, to podają dzieciom k w szpitalu i potem dzieci karmione piersią od 8 doby do końca 3 miesiąca dostają k, a na mm nie, bo jest w mieszance. przynajmniej w PL takie zalecenia, bo widzę, że co kraj to obyczaj.
masakra z tymi szczepionkami, co tu zrobic? co lekarz czy położna to inna opinia i teraz wybieraj.
ja mam dziś ambitne plany na sprzątanie i prasowanie, zobaczymy na ile młodziez pozwoli.no i drzemeczka oczywiście, bo nie wytrzymam bez.
Miłego dnia :-)
a, Olusia, baw się dobrze, nalezy Ci się!
 
U nas nocki całkiem niezła. Póki co to omijają nas problemy brzuszkowe, oby tak dalej. Obczailam karmienie na lezaco - podłączam młoda i idę spać, coś pięknego :-D. Spalysmy tak pół nocy razem, mąż wyemigrował na kanapę :p. Za godzinę przychodzi polozna, ciekawe ile mój klocus przybrał od ostatniej wizyty...Widzę po niej, że zrobiła się pyza, wiec pewnie sporo :p. Póki mogę to odkurzam, wybieram kurze itd, bo się mieszkanie zagruzowalo...
 
Pat - te Premium mają taką siatkę wewnątrz ze kupa wchodzi w pieluchę. I z nich nigdy mi nie wyciekla. A ja w chwili zaćmienia umysłowego kupiłam dade i pampers zielone. Teraz je zuzyje ale na,dzień bo na noc więcej nie zaloze. Tym bardziej ze roznica cenowa na 1 niewielka jezeli premium są w promocji.

Babydust - o tej porze myśl o kąpieli byla jedna z ostatnich... Aczkolwiek mogłam pupę pod zlew wsadzić....
 
Karina, Milia dobrze mówi. W mm jest juz witamina K wiec się nie daje ale przy kp trzeba dodatkowo podawać. U nas tez dają wit K zaraz po urodzeniu :)

Mój mały znowu rzyguta -_- kupiłam mu syrop dla noworodków mam nadzieję że mu pomoże bo jak na razie wszystko co zjada ląduje na sofie i na mnie
 
reklama
8.30 żarło
9.30 żarło
10.30 żarło

w międzyczasie odciągnęłam bo miał dłużej spać :/ cycki flaki aktualnie

Pat siostrzenica męża tak chlustała chyba do 6 mc
wszystkie waliło rzygami :( łożko, dywan, wszystko dosłownie bo to było nagle.. i żeby było lepiej ona była na nutramigenie ze wzg na skaze :/ przeszło samo..

może u was tak nie bedzie..
 
Do góry