reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja również codziennie podaję D i K od 8 doby.
Moja Mała też ma od paru dni fazę na ulewanie i kaszel podczas karmienia. Trochę mnie to martwi. Pępek już prawie wolny, kikut się trzyma dosłownie na jednej niteczce - może do jutra odpadnie ;) Akurat na wizytę położnej ;) A z jedzeniem też różnie - raczej po jednym cycu zasypia. Ale gdy zdarzyło mi się dwa razy odciągnąć po około 70 ml - to zjadła wszystko, więc albo potrafi tak szybko wyssać, co potrzebuje, albo woli jeść z butelki :D

Również nie zamierzam szczepić małej na rotawirusy. Ani inwestować w szczepionki skojarzone - moim zdaniem to za dużo jak na takie maleństwo, a kłucia da się przeżyć ;)

sharmota,
dzielnie się trzymasz, więc życzyć mogę jedynie zdrowia i wszelkiej pomyślności :)
 
reklama
Takie wyjście to okazja też żeby odpocząć ;) olusia korzystaj ja też jak będę miala okazję to gdzieś może wyjde, pd domu też czasem trzeba odpocząć i pomyśleć o sobie przez chwile

Kuklaki hmm a mi polozna mowila ze nie bardzo brać żelazo przy karmieniu
 
Aga 24073 tak wlasnie mysle ze trzeba troszke odpoczac od domu i zrelaksowac sie i naladowac baterie...a przy tym dobrze bawic i pobyc z ludzmi.. wiec moj ma jutro kapanie, karmienie, usypianie itp.. ciekawa jestem jak sie spisze...:tak: a potem transport po mnie... ale znajac zycie mama mu moja pomoze...
 
Doberek!
Shormata, współczuję przykrości ze strony faceta. Ma tupet dupek jeden! Trzymaj się &&&&&&&

Renatka, a nie miałaś jakiegoś zastrzyku w pośladek? Ja wczoraj tak się wystraszyłam jak czytałam jak po kolei pisałyście że żadna siniaka nie ma (wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedź), że zadzwoniłam do szpitala. Położna powiedziała, że to normalne jak ktoś ma tendencje. Ja mam żółtą fazę bliźniaka po wenflonie i fioletowe łaty po pobieraniu krwi. Jutro zdjęcie szwów
, więc będę miała pewność.
Ja dziś zrobiłam szybki obiad (40 minut) a teraz szwy mnie ciągną :-\

Ja podaje wit D, a od 8 doby dojdzie wit K.

Olusia, imprezka Ci się należy!!!!! Baw się dobrze[/QUOTE

Mam nadzieje ze to bedzie to i ze przez tendencje do siniakow to masz.


Myla a jak ja przemeczysz? Moja jak zasnie to koniec, nie dobudzisz.
 
Olusia, bardzo fajnie, że idziesz, baw się dobrze! :-)

Natasza, Małgosia czasem zjada 100-120 jednorazowo, a czasem 40-50 na jeden posiłek albo coś pomiędzy, więc się nie martw, że Adaś za mało zjadł. Jak będzie głodny, to będzie krzyczał ;-)
A jak to jest z tymi pojedynczymi szczepionkami? one wszystkie są na jednej wizycie jedna po drugiej, czy jakoś rozłożone w czasie?
 
Olusia to udanego wieczoru ;) a u mnie jutro mój wybywa na wieczor... Idzie się pożegnać do starej pracy. Też bym gdzieś tak wyszła na wieczor odetchnąć od tych obowiązków domowych
 
Milia no jak się okaże że Adaś ładnie na wadze przybiera to niczym się nie będe martwić :)
No niestety te pojedybcze szczepionki są podawane 3 na jednej wizycie i 3 ukłucia..ale położna nas na nie namawia..że ukłucia przeżyje a że niby mniej skutków ubocznych po nich może być...
My pojedliśmy pielycha zmieniona odciągnięte mleczko to można iść spać :)
 
reklama
U nas tak jak u Kuklaki nie podaje się żadnych witamin dziecku. Tzn.wit K mały dostal w formie "szczepionki" po urodzeniu a d w ogóle się nie podaje bo u nas słońca pod dostatkiem i dzieci są w stanie naturalnie wyprodukowac odpowiednią ilość.

A co do szczepionek nieskokarzonych to podobno jest w nich rtęć więc ja bym nie zaryzykowała...
 
Do góry