reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
kurcze co za noc- Lila poprzednia noc nie spala, w dzień tez nie bardzo wiec tek nocy jak zasnela o 19 to się obudziła o 24 m, błyskawiczne karmienie i z powrotem kimono:) p potem jeszcze raz kolo 3 i o 6:) dziecko wysłane, matka szczęśliwa !! ale może to ten delicol pomógł bo malą w nocy robiła tylko jedna kupkę a nie jak wcześniej kilka.

Anulka współczuję, miałam to samo wczoraj..
ja myślę że dam dziecku te szczepionki skojarzone, wiem ze kosztują ale jak kiedyś pytałam świetnej pediatry co ona swoim dzieciom by podała to powiedziała ze skojarzone.
Olusia jak impreza?
Milia masz rację, jak dzid dostanie za mało to na pewno okaze swoje niezadowolenie;)
Myla widzę ze Twoje ściąganie wygląda tak samo jak moje;) jak ostatnio próbowałam to tez ok 3 ml uzbieralam i nie wiedziałam co mam z ta porażająca ilością zrobić:);) wiec na razie laktator czeka w szafce na lepsze czasy:)
 
U mnie pierwsza noc masakra..:( jestem wykończona :( na szczęście nie płakał ale co max 1.5 h jadł a później chciał spać ale na moim brzuchu a tak się nie da...więc kręcił się stękał masakra :( mam nadzieje ze to tylko jedna jedyna taka nocka!! Bo dziś czuje się jak upiór...

Miłego dnia dziewczynki!!
 
Moje,dziecko o 3 uwalilo taka kupę ze budzilam ślubnego aby wspomogl akcje ratownicza. Uwalona od kolan po lopatki. Plus pól szklanki w pajacu i na,rozku. Masakra. Nie kupie innych pieluch niz premium care wiecej
 
Aylin to te premium care są takie super ? Bo nam teściu przywiózł je z Norwegii ale według mnie w tamte jakoś lepiej kupa wchodziła a tu bardziej na pieluszce niż w pieluszce.. Chyba ze to tak ma być a mega kupa nie ucieknie :D
 
Dobry :)

No moj Kubus dzis 4 tygodnie i od dłuższego czasu 130 wcina , a w tydzien przytył 505 gram [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji15][emoji15][emoji15] troche za duzo .. , ale położna mówił ze jeszcze jest ok ... Bo na początku tak nie przybierał ... Zobaczymy na następny tydzien bo w poniedziałki ważymy ...

Kubus sie zaczął przekręcać z brzuszka na bok :)

U nas daje sie tylko D , Lei czy dajesz K tez ?

Ja szczepie na wszystko ... Jak Emily .. To co pediatra radzi ..

Natasza co do karmienia to sie nie martw , Kubus co prawda rzadko ale nieraz przy 60 zasypia i wiecej nie wyciągnie ...
Współczuje takiej nocy :(

Ojej widze ze u większości ciężkie nocki .., ja tez nie za ciekawie , ale dziecko niewinne :)
Wróciłam do domu wczoraj o 23:30 a szlam spac o 2 ... , o 5 pobudka ...

Miłego dnia :)
 
u nas standardowo 2,4, 6 i przed chwila znowu karmienie
nie mam sil w nocy ja mobilizowac do jedzenie jakims gilaniem po policzku czy stopkach i potem je co 2 godz :/
jak ja troche mocniej nakarmie to potrafi wiecej wytrzymac :/ choc nie zawsze

Karina tylko u was te szczepionki skojarzone to jest standard i wszystkie sa refundowane , u nas jest zawsze tyle niepewnosci bo refundowane sa nieskojarzone + meningo i pneumo i rota w calosci pelnoplatne a przy kilku dawkach daje to naprawde duze kwoty ktore trzeba za nie zaplacic ://

przy starszych dzieciach standardem bylo podawanie wit D i cebion muli o wit K wtedy nie bylo mowy :) maluchy dostaly w szpitalu wtedy jakiegos strzala w pupke z wit K i to bylo wszystko

Aylin hihi moze trzeba bylo ja od razu wykapac :D
 
Dziewczyny sorry..ale pocieszające jest że wchodzisz na forum i nie jesteś odosobniona w ciężkich nocnych bojach..

Aylin w środku nocy taka kupa to masakra!!

Karina to Kubuś super przybiera na wadze :) i mega silny jak już się przekręca:)
 
reklama
U nas dziś pobudka o 4 rano i dopiero teraz zjadła kolejny posiłek.

Karina, wit. K podaje się jedynie przy kp, pewnie dlatego pediatra nic Ci nie mówił. Ładnie Kubuś przybiera, pewnie potrzebuje dużo energii, jak już taki ruchliwy jest :) Odpocznij dziś :)
 
Do góry