reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ja już po lekarzu - powiedziała, ze jest ok, minimalnie zażółcony, a przy karmieniu piersią żółtaczka może się utrzymywac do 12 tygodni. uspokoiłam się:-)
ja też wit k i d codziennie
co do karmienia na leżąco - to nie od wielkości piersi zależy, ja mam ledwo miskę a, a daję radę, musicie coś pokombinowac
vesunna - i co na to lekarka? dobrze, że jej nie posłuchałaś:-)
 
reklama
Myla karmie cyckiem, ale jak pojde na impreze to bede odciagala wczesniej... zeby moj lub mama mogli podac w butelce..bede troszeczke od domu wiec moze byc problem zebym wrocila do domu na karmienie...zreszta o ktorej wroce do domu to zobaczymy, na pewno moj przyjedzie po mnie.

Ja lubie karmic na lezaco, jakos mi lepiej, chociaz na siedzaco tez karmie....
 
A probowalyscie karmic lezac np. Na lewym boku a podawac prawego cycka. U nas to jedna z lepszych metod choc polozna jak zobaczyla to oczy zrobila;)

To by za mocno lecialo, ja sie staram i tak do tylu przechylac bo mala zachlannie pije i ulewa. Lewy cyc lewy bok:tak:

aneczka
no to super ze schodzi i ze cie lekarz uspokoil


Olusia
podziwiam ze przy blizniakach i masz sile i ochote na impreze isc.

Mi lekarz nie kazal zadnych witamin dziecku dawac:eek: Biore tylko ja dalej zelazo i wapno.

Doli fajnie ze pralka naprawiona.
 
Kuklaki wlasnie chce wyjsc do ludzi, spotkac sie z kolezankami z pracy, posmiac sie itp... pobyc troche z nimi i gdzie indziej niz tylko w domu.. wiadomo ze bede myslec o maluszkach ale chce odpoczac troszke psychicznie i fizycznie...:tak:
 
Doli Hubi super przybrał :) karm kobito i ściągaj po karmieniu będziesz mieć więcej :)

Ja porypałam daty i to jutro mamy wizytę u pediatry :)
Dziś Adaś jadł z butli cały posiłek..i zjadł ledwo 80-90 i 3 godziny przerwy..to nie mało na miesięczne dziecko?

Co do szczepień to o rota mam takie same zdanie i położna mi też o tym mówiła że to bez sensu bo za dużo mutacji..
Położna namawia aby nie brać skojarzonych szczepionek..że wsumie poza ilością kłuć wiele się nie różnią a po skojarzonych niby więcej skutków ubocznych..i teraz nie wiem muszę temat jeszcze raz przemyśleć..pneumokoki ok roku będziemy szczepić zanim do żłoba pójdzie :)

Milia natura Ci nie była łaskara że już okres..a wsumie to ze mnie jeszcze schodzi a to już ponad 4 tyg..

Ja dziś w końcu się zważyłam i zostały mi 22g do wagi sprzed ciąży..ale jak nie przystopuje słodyczy i przekąsek to będzie ciężko..

Vesunna i jaka była reakcja lekarki?? Durnej baby :-/

Kuklaki to dziwnie z tymi wit bo ja mam zalecenie na wypisie aby podawać wit k i d codziennie

Olusia super że idziesz na imprezę że masz siłę i potrzebę wyjścia :)
 
Doberek!
Shormata, współczuję przykrości ze strony faceta. Ma tupet dupek jeden! Trzymaj się &&&&&&&

Renatka, a nie miałaś jakiegoś zastrzyku w pośladek? Ja wczoraj tak się wystraszyłam jak czytałam jak po kolei pisałyście że żadna siniaka nie ma (wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedź), że zadzwoniłam do szpitala. Położna powiedziała, że to normalne jak ktoś ma tendencje. Ja mam żółtą fazę bliźniaka po wenflonie i fioletowe łaty po pobieraniu krwi. Jutro zdjęcie szwów
, więc będę miała pewność.
Ja dziś zrobiłam szybki obiad (40 minut) a teraz szwy mnie ciągną :-\

Ja podaje wit D, a od 8 doby dojdzie wit K.

Olusia, imprezka Ci się należy!!!!! Baw się dobrze
 
Natasza moja jutro skończy 5 tyg i zjada 90 albo i mniej wiec moim zdaniem nie masz się co martwić. Jutro zobaczysz jak ładnie przybiera na wadze to ok. Widzisz moja 90 s Kariny Kubuś 130 a jest tydzień młodszy czy nawet więcej. Nie ma reguły
 
reklama
Myla odciagam ale tez musze dokarmiac maluchy, bo nie mam az tak duzo pokarmu, tzn nie mam nawału by dwojka dzieci sie najadla..ale wazne ze w ogole cos mam... wiec odciagam i staram sie po rowno im dawac mojego mleka a reszte musze mm
 
Do góry