reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
A probowalyscie karmic lezac np. Na lewym boku a podawac prawego cycka. U nas to jedna z lepszych metod choc polozna jak zobaczyla to oczy zrobila;)
ja tak karmie czasami :) a mam male cycorki wiec spoko :)

dopiero co wam sie "chwalilam" ze mala nie ulewa a ona po takim zarciu nocnym i porannym jak zjadla o 12,30 t
o tak chlusnelo z niej ze ja i ona i podloga metr od nas byla zalana :( :(
 
Doli, no nie rób tego! Biszkopty mi wywaliło na cały ekran a ja ciągle bym coś żarła :-(
A moja waga o pomstę do nieba wola. Przytylam 15, Ola urodziła się z ważąc 4. Ja wczoraj na wagę a tam +10:'( Pochlastam się....

Katla, idź na wizytę może coś pomoże &&&&&
ja po szpitalu miałam - 3,5 kg, więc : mały 3,300, + łożysko, wody, ubytek krwi 450 ml.
więc nielogiczne :/
teraz powoli spada...

Doli, współczuję bólów brzuszka Malutkiej:-( Taka bezradność gdy dziecko cierpi jest straszna...
Mam pytanie do tych po cc. Czy miałyście na brzuchu nad cięciem siniaka? Ja odkrylam u siebie takiego 10 cm długości, 7 cm wysokości! I boli, ze dotknąć się nie da!
ja mam siniaka na pośladku, też nie wiem, skąd. Po porodzie go odkryłam.

Dziewczyny, jakie witaminy dajecie maluszkom ?
K i D ?
codziennie ?
 
Babydust o matko, a co ją tak targa z takim ulewaniem,??? :/ za dużo naraz??

Renatka my k i d codziennie. Ja po ur. Straciłam 4 kg :/ ale z dnia na dzień leci waga w dół, jeszcze 2 kg do wagi z przed ciąży... Muszę tylko opanować się z jedzeniem bo zaraz przytyje z tego..
 
Babydust looooo matko, mam nadzieje ze to jednorazowe bylo.. !!

Renatka ja k i d podaje codziennie.:tak:


A ja jutro ide na impreze z kolezankami z pracy i nie wiem jak mam sie ubrac...he he a nie moge sie juz imprezki doczekac...:tak: jutro dyzur ma moj przy maluchach, nie sie wykaże... :D
 
Dziewczyny ja karmię na leżąco od początku. Po cesarce pod narkoza to była jedyna opcja (przez kilka dni kręciło mi się w głowie jakbym po porządnej imprezie była więc na siedząco nie dałabym rady) Teraz w dzień karmię na siedząco a w nocy na leżąco i powiem że to rzeczywiście wygodne :)
Mi po porodzie (zważyłam się dokładnie tydz po) zeszło 10kg. Ciągle dużo mi brakuje do wagi sprzed ciąży no ale jak się żarło słodycze przez całe 9 miesięcy to co się dziwić że się tyle przytyło. Teraz waga schodzi ale powoli. Mam nadzieję że nie przystopuje bo nie mieszę się jeszcze w moje wiosenne płaszczyki (głównie przez cyce ale i w biodrach trochę jeszcze zostało) O jeansach przed-ciążowych mogę na razie zapomnieć bo dupa jeszcze za gruba a poza tym większość to biodrówki więc uciskają mi bliznę po cc. Tak więc chodzę jak lump - codziennie w tych samych getrach. Na wyjścia zakładam ciążowe rajstopy i sukienki (które o dziwo jakoś pasują) :eek:
 
Doli, mi się udało na lezaco jak odkryłam że mała musi być całkiem na boku, a cycek trochę wyżej niż jej usta. Daje jej pochylajac się, a jak zalanie to się kładę. Spróbuj :-) A cycki mam super małe. Hubi ładnie przybiera!
My wczoraj w końcu pojechaliśmy do tej psychopatki lekarki, bo wiedziałam że Malinka ładnie przybrała i chciałam jej powiedzieć że bez żadnego dokarmiania się udało.
Sharmota ale kawał chama! Dobrze że się od niego uwolnilas. Może dzięki temu odzyskasz kontakt z mamą!
Moja w nocy co 2h bo tylko z jednego cyca je. W dzień co 3, 3.5 i dwa oproznia
 
Ostatnia edycja:
A co do wagi to ja miałam po porodzie -10. Jeszcze zostało 4kg, ale tak naprawdę chciałabym 10 zrzucić. Trochę jem słodyczy, więc nie wiem czy się uda. Ale mam też ochotę poćwiczyć bardzo, jeszcze miesiąc i wezmę się do roboty. Mi cały czas leci :-( to już 16 dni. Mam dosyć z tymi podpaskami.
 
reklama
Doli no to ladnie z ta waga :)

Babydust niby racja z tymi stanikami ze zwykle też można odwinac u mnie tylko problem ze moje z wkladkami okazują się za małe...

Marela ja tak to nie ;) jak lewy bok to i lewy cycek ;)

Ja też wit k i d codziennie

Olusia no i dobrze. Tatuś się wykaże a ty odprezysz die trochę ;)
 
Do góry