reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki noworodki nie rozróżniają nocy od dnia i śpią dużo wiec to że śpi w dzień nie znaczy że nie będzie spala e nocy, pewnie taki mały rozbójnik Ci się trafił i cyckoholik :) mój tez taki był na samym początku a teraz coraz bardziej normuje sobie rytm jedzenia i spania i coraz lepiej jest z tym :)

My dzisiaj byliśmy e urzędzie. Jakoś glupio mi było jak kierownik pytał nas czy na pewno M jest biologicznym ojcem itp bo musiał go uznać. Smielismy się z M że szkodę że nie pytał kiedy go splodzilismy żeby wiedział ze na pewno biologiczny :p
Wojtus oczywiście zrobił koncert e urzędzie i musialam go karmic..
A przed samym wyjazdem w domu zwymiotowal cale mleko które zjadł...mam nadzieję że mu ti minie bo ulewanie ulewaniem ale te wymioty mi się nie podobają...
 
reklama
Doli - polecam Sianożęty, 10 km od Kołobrzegu. Wojtusia stamtąd przywieźliśmy;-) super, bo mała mieścina, ale też nie wiocha że nic nie ma. my się zakochaliśmy w tym miejscu i będziemy tam na pewno wracac. ze wszystkich miejscowości nadmorskich, które zwiedziłam, ta jest zdecydowanie najlepsza. a jak zachce się Wam miasta, to obok Ustronie Morskie i te 10km do Kołobrzegu. ale ja myślałam, ze w tym Kołobrzegu zwariuję, uciekaliśmy stamtąd szybko:-D
 
Anulka super!!! :D to prawie 5 kg :D czujesz w rękach ? :D a jak z rozm jesteście?

Mila ja po prostu nie mam dośw. z kp bo pierwszy na mm ;-) i to dla mnie nowe :p ale dzisiaj jak zobaczyłam na wadze te liczby to szok!! :D :D a połozna mowiła, że w tym czasie wiele mam przestaje kp bo własnie uważają że skoro miękkie cycki to puste i skoro dziecko je chwile i puszcza to nie leci i co chwila chce być przystawiane, więc dobrze, że wiem co i jak :-)
 
kuklaki ja właśnie staram się żeby wieczorem mały miał ze 2-3h aktywności, bo inaczej w nocy kiepsko śpi. no ale nie zawsze się tak udaje.

kurcze, a nam zupełnie nie idzie karmienie na leżąco. w dzień to mi bez różnicy, ale w nocy z chęcią bym karmiła bez wstawania. no nic, będziemy próbować dalej.
 
Doli już my się tu postaramy żebyś nie zrezygnowała z kp :)

Pat, córa mojej koleżanki ulewała bardzo mocno aż chlustało. po 5 razy dziennie ją przebierali. i po 6 miesiącach jej przeszło. więc to nie musi być refluks.
 
aneczka dzięki!! juz obczajam tą miejscówke! :D

Milia ojj;-)) dzięki ;-)) ja próbowałam karmić na leżąco ale nie umiem, za to jak się pochyle że cyc wisi nad pyszczkiem to mleko leci aż miło :-D za to potem kark do wymiany :-D
 
Doli, ładnie Hubert przybiera i super, że mąż naprawił pralkę :-)

Mila, Anulka, Wasze dzieci też już ładnie ważą :-)

Kuklaki, nie pamiętam już, ale coś ok. 2 tygodni, a potem jeszcze taki podbarwiony śluz też ok. 2 tygodni, ale już wkładki spokojnie wystarczały,
 
reklama
Mi tez ciezko karmić na boku ale wydaje mi się że to właśnie przez mniejsze cycochy...a mega zazdrościłam dziewczynom w szpitalu bo one spały a dzieci ciumkaly a ja musialam siedzieć i glowa mi na boki ze zmęczenia latała :D
 
Do góry