reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Anulka napisz mi swojego maila na prv. Wyśle ci coś. Żadne dziecko mi znane nie wytrzymali przy tym nagraniu dluzej niz 15 minut. Tylka padala kolo 7. To taki szum stworzony przez zdesperowanego tatę. Suszarka, odkurzacz, morze delfiny i bicie serca.

Hmm dziewczyny wam dzieci myli w,szpitalu???? U nas nie myja.

Asia, Asiorek, Renatka - gratuluje wam serdecznie
 
U nas nie myli ale zanim mala dostalam to ja dokladnie wytarli pod cieplarka bo tez zakrwawiona ponoc byla - nie widzialam jej dokladnie przez pierwsze kilka chwil
 
Moja jedna i druga tylko wycierali. 3 lata,temu Tysie umyli po 48 h a teraz ja Jagodę po tygodniu dopiero wykapalam. A to i tak o 7 msc za,wczesnie
 
Renatka -gratulacje !!!

Aylin u nas myja. Tzn jak urodzisz rano to jeszcze tego samego dnia a jak po poludniu to na drugi pierwsza kapiel. Codziennie polozna ok19-20 robila kapiel maluchom , albo jak mamy chcialy to same myly ale w asysicie poloznej. akurat w mojej sali byla wanna i tak z 2 sal po bokach + moja wszystkie maluchy byly myte w mojej. Ja przez 6 dni pobytu nawet razu nie mylam ;) tylko do rannej toaletki to juz zaganialy mamy.
A ja tez moge dostac ta muzyke ? ;)

Anulka dziewczyny dobrze radza , na siedzaco ja lulaj. Albo w wozku, foteliku .
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas tez nie myli. Po porodzie wytarli. Ja pierwszy raz wykapalam po kilku dniach :)

Ooo u nas suszarka daje rade :D
Kiedys mialam takiego misia z szumem morza wlasnie,biciem serca i innymi szumami i syn zasypial pieknie :) ale gdzies go amba wciela :/
 
Do góry