reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja tez mam z fishera ale inny. I tez ma wibracje co na kilka chwil pomaga;)
edit: o taki FISHER PRICE - LEŻACZEK BUJACZEK - PRECIOUS PLANET (5269817408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Co do prezentow to co ta sa walentynki? Albo jaka rocznica;) ja sie nieraz upomne albo w nerwach powiem to sie opamieta na sekunde. Choc czesto tego nie robie bo nie lubie kupowac mu prezentow bo wszystko ma. Kobiecie latwiej cos kupic nawet z kwiatka sie ucieszy a facetowi dla mnie masakra. Moj nie znosi bibelotow itp.

Muminek tak moj dostaje witaminki K i D .

Przed chwila z nienacka nawiefzila mnie polozna. Jezu jaka mila byla :o
pierwszy raz.

Bylismy na tych badaniach;/ masakra. Z 10 min go meczyly. Krew nie chciala leciec. Pobraly malo i w laboratorium stwierdzila ze nie wie czy da rade z tego zrobic badanie :/ kobitka obiecala ze sie postara . musi sie udac bo ja wiecej tego nie przezyje. Wylam razem z nim.

Tabasia a wiesz ze jeszcze jedna marcowka urodzila;) ale nie pytaj mnie o nick bb bo nie wiem;) z fb teraz juz kojarze;) a Ty skojarzysz moze bo z krakowa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asia gratuluję :) ale malenstwo ;) życzę szybkiego powrotu di zdrowia

Joanna gratuluję synka i tak szybkiego porodu :) ledwo urodzony a prawie kg wiekszy od mojej ponad dwu tygodniowej :D he he

Maja śpi w lozeczku tylko czasem ja trzeba usypiac kilka razy na wieczor, nie chce jej przyzwyczaić do spania z nami i konsekwentnie ja odkladam mimo ze karmie u nas w łóżku

Doli mam dokladnie to samo uczucie jak ma mi mleko wypływać...

Mój lezaczek też z fisher price z wibracjami ale inny :)

Katla ja urodziłam dokladnie tydzień przed terminem ;)
 
Dzien dobry
noc nie zafajna za nami mloda za nic nie chciala odbic a polozona do lozeczka zaraz sie wiercila i stekala bo w brzuszku jezdzilo :(
teraz zaczelam sie przygotowywac do wyjscia na spacer a tu mala mi psikusa zrobila bo usnela sama !!! ze smokiem w koszyczku :) po raz pierwszy nie na rekach czy przy cycku :) WOW

Ja tez daje wit d+k

Polozna byla obejrzala pepek - mowi ze nie jest zle ale trzeba teraz bardzo czesto przemywac spirytusikiem zeby szybko sie zagoilo
jutro umowilam sie na wazenie malutkiej
ciekawe ile przybrala haha cos czuje ze nie malo :)

i tez w 2 godziny po karmieniu mnie cycki mrowia :( takie dziwne to uczucie - przy poprzednich dzieciach tego nie mialam ale wtedy tez nie mialam nawalu ani cieknacych cyckow a teraz pelen pakiet
 
Kuklaki u mnie to już cieniutka blizna :)

Marela kiedy te wyniki???

Babydust dokładnie takie mrowienie mam ok 2 godziny po! Jakby na kolejne karmienie, a mały je co ok 3 godz :/

Ja na 11.5 umówiłam wizytę u pediatry :) jeszcze siebie do gina... Oby były terminy bo miałam wczoraj zadzwonić i zapomniałam.. :/
 
Pat ja tez zazdroszcze tobie takiego mocnego snu, ja slysze kazdy szelest, kazdy ruch itp.. i dlatego sie nie wysypiam... w pracy tak samo bylo na nocach, laski spaly jak zabite jak byl spokoj a ja wszystko slyszalam..no coz... super ze do domku idziecie!:tak:

Asia86Wro gratuluje coreczki!!;-)

Tabasia mam nadzieje ze jakos Ci sie uda skonsultować z lekarzem;-) mam nadzieje ze to nic powaznego!

Karina mam nadzieje ze szybko minie z oczkiem i antybiotyk pomoze... zdrowka dla Emily!!:tak:

Muminek, dużo zdrówka i szybkiego wypisu do domu!;-)super ze do domku! ja tez podaje witaminki K i D

Oltoma kciuki !! to chyba ja mam najmniejsze dzieciaczki na forum... ale juz nie sa takie malutkie... ladnie przybieraja na wadze!

Asiatipl gratuluje coreczki:tak: najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo! a coreczka sliczna!

Joanna gratuluje synka! spory !! :tak:


My wlasnie idziemy na spacerek... pogoda piekna, sloneczko swieci tylko chlodny wiatr... Ostatnie dni nie do zycia mialam, ja ledwo zylam po biegunkach i wymiotach, chociaz dalej mnie muli w zoladku... maly placzliwy, nie chcial jesc, marudny itp... na szczescie Zuzia spokojna...

P.S ja do gina umowilam sie na 5 kwietnia
 
Olusia, lepiej może na 5 maja:p Olusia, strasznie długo trzymają Cię te problemy żołądkowe... Strasznie Ci współczuję :-(

Marela, kciuki za wyniki&&&&&

Muminek, fajnie, że do domku:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry